Jilemnický Matěj

Konec kariéry
čvn 19, 1993
33 let
Země
CZEČesko

M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
3
Ze střídačky
11
Odehrané minuty
514
Hodnocení
6,06
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 17, 2017 Sparta Kutná Hora P 1 - 1 46 0 0 0 6,4
  2. Fortuna Divize C čvn 10, 2017 Náchod V 7 - 3 10 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C čvn 4, 2017 Turnov P 4 - 2 9 0 0 0 –
  4. Fortuna Divize C kvě 21, 2017 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 2 36 0 1 0 5,1
  5. Fortuna Divize C kvě 13, 2017 Ostrá P 1 - 1 55 0 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2017 Letohrad P 0 - 0 45 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C dub 29, 2017 Vysoké Mýto V 2 - 1 25 0 0 0 6,1
  8. Fortuna Divize C dub 22, 2017 Přední Kopanina P 2 - 0 28 0 0 0 5,7
  9. Fortuna Divize C dub 15, 2017 Trutnov P 0 - 3 46 0 0 0 5,6
  10. Fortuna Divize C dub 1, 2017 Kolín P 1 - 1 16 0 0 0 6,4
2022/2023 M GROUP CZ Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 514 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
3 3
Ze střídačky
11 11
Odehrané minuty
514 514
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,06 6,06

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,58
Obdržené góly na hřišti
6 1,05
Rozdíl skóre na hřišti
3 0,53
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,18

Disciplína

Žluté karty
1 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 24 % 49 % Hodnocení 43 % Vytíženost Disciplína 33 % Obrana 75 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2022/2023 140514106,06
Solnice 2021/2022 2762 150707,23
AM GNOL 1. A třída 2762 150707,23
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 94691307,12
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 1341 138306,82
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 1641 153506,56
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 2902 2091206,06
VOTROK Krajský přebor 2902 2091206,06
Kratonohy 2016/2017 38222 334606,81
Fortuna Divize C 2211 018306,03
Kratonohy 2015/2016 2251 389606,91
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení