Biederman Ondřej

Konec kariéry
čvn 1, 1993
33 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2020/2021

Zápasy
3
Góly
1
V základní sestavě
0
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
79
Hodnocení
6,60
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Bystřian Kunčice V 3 - 2 94 0 0 0 6,8
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 18, 2019 Česká Skalice P 3 - 5 45 0 0 0 5,4
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 4, 2019 Nový Hradec Králové P 1 - 2 93 0 0 0 5,3
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 1, 2019 Slovan Broumov V 3 - 1 93 0 0 0 7,0
  5. AM GNOL 1. A třída bře 24, 2019 Olympia Hradec Králové 1901 P 4 - 2 7 0 0 0 –
  6. AM GNOL 1. A třída lis 17, 2018 Bystřian Kunčice P 4 - 1 91 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída lis 10, 2018 Nové Město nad Metují V 2 - 0 92 0 0 0 7,3
  8. AM GNOL 1. A třída lis 4, 2018 Spartak Police nad Metují P 4 - 2 90 1 0 0 6,0
  9. AM GNOL 1. A třída říj 27, 2018 Trutnov "B" P 1 - 2 95 0 0 0 5,2
  10. AM GNOL 1. A třída říj 21, 2018 Česká Skalice V 2 - 3 95 0 0 0 6,8
2020/2021 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 79 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
79 79
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,60 6,60

Útok

Góly
1 1,14
Góly ze hry
1 1,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 3,42
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
3 3,42
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 92 % 81 % Hodnocení 19 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Sparta Úpice 2020/2021 3179006,60
Sparta Úpice 2019/2020 70645006,17
Sparta Úpice 2018/2019 121896006,07
Sparta Úpice 2017/2018 1721 456206,15
AM GNOL 1. A třída 1721 456206,15
Sparta Úpice 2016/2017 2852 462206,07
JAKO 1. A třída 2852 462206,07
Sparta Úpice 2015/2016 1921 708206,26
1. A třída 1921 708206,26
Náchod "B" 2015/2016 50104006,22
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení