Šimeček Viktor

Konec kariéry
čvc 1, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
24
Góly
2
V základní sestavě
21
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 912
Hodnocení
6,47
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C zář 24, 2023 Turnov V 1 - 0 94 0 0 0 7,1
  2. Fortuna Divize C zář 17, 2023 Spoje Praha R 0 - 0 49 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C zář 9, 2023 Velké Hamry V 0 - 1 28 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C srp 12, 2023 Letohrad V 0 - 1 70 0 0 0 7,0
  5. Fortuna Divize C čvn 10, 2023 Trutnov P 2 - 4 83 1 0 0 6,0
  6. Fortuna Divize C čvn 3, 2023 Brandýs nad Labem P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Vysoké Mýto V 2 - 0 90 1 0 0 8,8
  8. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Chrudim V 1 - 4 71 1 0 0 8,2
  9. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Slovan Liberec P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  10. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Náchod V 0 - 1 86 0 0 0 7,1
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 912 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 912 1 912
Kapitánem
21 21
Hodnocení
6,47 6,47

Útok

Góly
2 0,09
Góly ze hry
2 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 1,84
Obdržené góly na hřišti
22 1,04
Rozdíl skóre na hřišti
17 0,80
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,24

Disciplína

Žluté karty
5 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 85 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 77 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2421 912506,47
Fortuna Divize C 2421 912506,47
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2361 761406,67
Fortuna Divize C 2361 761406,67
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2631 998406,25
Fortuna Divize C 2631 998406,25
Benátky nad Jizerou 2019/2020 1471 278107,00
Fortuna Divize C 1471 278107,00
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2372 070306,64
Fortuna Divize C 2372 070306,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení