Šimeček Viktor

Konec kariéry
čvc 1, 1993
33 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2023/2024

Zápasy
24
Góly
2
V základní sestavě
21
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
1 912
Hodnocení
6,47
Žluté karty
5
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C bře 26, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 0 80 0 0 0 7,0
  2. Fortuna Divize C bře 19, 2023 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 4 94 0 0 0 7,4
  3. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Letohrad V 3 - 0 87 0 1 0 6,9
  4. Fortuna Divize C bře 5, 2023 Čáslav R 2 - 2 93 1 1 0 6,7
  5. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Trutnov V 1 - 2 31 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C říj 23, 2022 Chrudim V 3 - 0 29 0 0 0 6,1
  7. Fortuna Divize C říj 16, 2022 Slovan Liberec P 2 - 0 83 0 0 0 5,1
  8. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Náchod V 2 - 0 93 1 0 0 8,8
  9. Fortuna Divize C říj 1, 2022 Velké Hamry V 0 - 2 91 0 1 0 6,9
  10. Fortuna Divize C zář 25, 2022 Turnov R 2 - 2 46 0 0 0 5,6
2023/2024 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 912 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
21 21
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
1 912 1 912
Kapitánem
21 21
Hodnocení
6,47 6,47

Útok

Góly
2 0,09
Góly ze hry
2 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
39 1,84
Obdržené góly na hřišti
22 1,04
Rozdíl skóre na hřišti
17 0,80
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,24

Disciplína

Žluté karty
5 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 85 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 29 % Obrana 77 %

Sezóny

Ročníky
Benátky nad Jizerou 2023/2024 2421 912506,47
Fortuna Divize C 2421 912506,47
Benátky nad Jizerou 2022/2023 2361 761406,67
Fortuna Divize C 2361 761406,67
Benátky nad Jizerou 2021/2022 2631 998406,25
Fortuna Divize C 2631 998406,25
Benátky nad Jizerou 2019/2020 1471 278107,00
Fortuna Divize C 1471 278107,00
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2372 070306,64
Fortuna Divize C 2372 070306,64
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení