Dyrc Petr

TJ Velichovky
Dres
11
čvc 20, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 7, 2023

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
6
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
435
Hodnocení
5,63
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 11 Sokol Provodov P 11 - 1 59 0 0 0 4,8
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 4 Třebechovice pod Orebem P 2 - 3 45 1 1 0 6,4
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 13 Spartak Kosičky P 5 - 0 45 0 0 0 5,1
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 6 Sokol Javornice P 1 - 3 66 0 0 0 5,1
  5. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Sokol Lhota pod Libčany P 5 - 0 62 0 1 0 4,7
  6. JAKO 7. liga - skupina B srp 23 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 1 - 0 62 0 0 0 7,0
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 15 Vysoká nad Labem R 0 - 0 96 0 0 0 6,3
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Náchod "B" P 4 - 1 45 0 0 0 5,4
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Vysoká nad Labem V 2 - 4 46 0 0 0 6,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24 Slovan Broumov V 3 - 1 29 1 1 0 7,8
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 435 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
435 435
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,63 5,63

Útok

Góly
1 0,21
Góly ze hry
1 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
4 0,83
Obdržené góly na hřišti
19 3,93
Rozdíl skóre na hřišti
−15 −3,10
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,41

Disciplína

Žluté karty
2 0,41
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 20 % Hodnocení 49 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 11 %

Sezóny

5. liga
Kostelec nad Orlicí 2022/2023 50334105,04
Celkem 50334105,04
6. liga
Velichovky 2024/2025 3062006,07
Celkem 3062006,07
7. liga
Velichovky 2022/2023 – 2026/2027 3231 763406,12
Celkem 3231 763406,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení