Klečal Tomáš

SK Sobotka
Dres
19
srp 19, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 30, 2016

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
589
Hodnocení
6,39
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina A říj 10 Trutnov "B" P 0 - 3 93 0 0 0 5,0
  2. JAKO 7. liga - skupina A říj 3 Sokol Lužany V 2 - 3 93 1 0 0 7,9
  3. JAKO 7. liga - skupina A zář 26 Sokol Lovčice V 2 - 6 92 0 0 0 7,1
  4. JAKO 7. liga - skupina A srp 30 Dolní Kalná P 5 - 3 30 0 0 1 4,0
  5. JAKO 7. liga - skupina A srp 22 Lázně Bělohrad "B" V 3 - 2 95 0 1 0 6,4
  6. JAKO 7. liga - skupina A srp 15 Slavoj Skřivany V 0 - 3 94 0 0 0 7,4
  7. JAKO 7. liga - skupina A srp 8 Vrchlabí "B" V 2 - 0 92 0 1 0 6,9
  8. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 13 Spartak Kosičky R 2 - 2 92 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 6 Sokol Železnice "B" P 6 - 2 90 0 0 0 4,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 30 Baník Rtyně V 6 - 2 91 0 0 0 7,2
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 589 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
589 589
Kapitánem
7 7
Hodnocení
6,39 6,39

Útok

Góly
1 0,15
Góly ze hry
1 0,15
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,90
Obdržené góly na hřišti
9 1,38
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
2 0,31
Červené karty
1 0,15

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 75 % Hodnocení 71 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 72 %

Sezóny

5. liga
Sobotka 2018/2019 2342 0861725,50
Celkem 2342 0861725,50
6. liga
Sobotka 2015/2016 – 2022/2023 117209 8325046,02
Celkem 117209 8325046,02
7. liga
Sobotka 2023/2024 – 2026/2027 64185 2891576,14
Celkem 64185 2891576,14
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení