Klečal Tomáš

SK Sobotka
Dres
19
srp 19, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
dub 30, 2016

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
589
Hodnocení
6,39
Žluté karty
2
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 17, 2025 Sokol Nepolisy P 3 - 4 95 1 0 0 6,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 10, 2025 Slavoj Skřivany P 3 - 1 94 0 0 0 5,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 3, 2025 Jičín "B" V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina A dub 26, 2025 Sparta Úpice R 1 - 1 96 0 0 0 6,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A dub 20, 2025 Miletín V 2 - 3 92 0 1 0 6,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina A dub 12, 2025 Dolní Kalná V 2 - 1 96 0 0 0 6,8
  7. JAKO 1. B třída - skupina A bře 29, 2025 Sokol Dětenice V 2 - 1 93 0 1 0 6,4
  8. JAKO 1. B třída - skupina A lis 9, 2024 Sparta Úpice R 2 - 2 95 0 0 0 6,1
  9. JAKO 1. B třída - skupina A lis 2, 2024 Spartak Kosičky P 3 - 2 92 1 0 0 6,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina A říj 26, 2024 Chlumec nad Cidlinou "B" R 2 - 2 92 0 0 0 6,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 589 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
589 589
Kapitánem
7 7
Hodnocení
6,39 6,39

Útok

Góly
1 0,15
Góly ze hry
1 0,15
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,90
Obdržené góly na hřišti
9 1,38
Rozdíl skóre na hřišti
10 1,53
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,31

Disciplína

Žluté karty
2 0,31
Červené karty
1 0,15

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 74 % 75 % Hodnocení 71 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2026/2027 71589216,39
Sobotka 2025/2026 1831 431115,88
Sobotka 2024/2025 2361 929516,37
Sobotka 2023/2024 1681 340746,01
Sobotka 2022/2023 2341 904925,58
AM GNOL 1. A třída 2341 904925,58
Sobotka 2021/2022 2121 7281105,65
AM GNOL 1. A třída 2121 7281105,65
Sobotka 2020/2021 74610415,81
Sobotka 2019/2020 1411 271816,35
AM GNOL 1. A třída 1411 271816,35
Sobotka 2018/2019 2342 0861725,50
VOTROK Krajský přebor 2342 0861725,50
Sobotka 2017/2018 2442 1621106,38
AM GNOL 1. A třída 2442 1621106,38
Sobotka 2016/2017 2442 029706,19
JAKO 1. A třída 2442 029706,19
Sobotka 2015/2016 41128006,43
1. A třída 41128006,43
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení