Jaroš Jaroslav

Konec kariéry
srp 30, 1993
33 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
29
Góly
3
V základní sestavě
28
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 566
Hodnocení
6,64
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C srp 15, 2015 Sokol Jablonec nad Jizerou P 3 - 1 19 0 0 0 5,9
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 566 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
29 29
V základní sestavě
28 28
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 566 2 566
Kapitánem
28 28
Hodnocení
6,64 6,64

Útok

Góly
3 0,11
Góly ze hry
3 0,11
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
79 2,77
Obdržené góly na hřišti
32 1,12
Rozdíl skóre na hřišti
47 1,65
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,25

Disciplína

Žluté karty
2 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 78 % 92 % Hodnocení 93 % Vytíženost Disciplína 55 % Obrana 81 %

Sezóny

Ročníky
Solnice 2023/2024 2932 566206,64
Solnice 2022/2023 2872 525506,90
Solnice 2021/2022 2662 216107,35
AM GNOL 1. A třída 2662 216107,35
Solnice 2020/2021 93721207,02
Solnice 2019/2020 1092006,90
Spartak Police nad Metují 2019/2020 80415006,05
Spartak Police nad Metují 2018/2019 2462 001206,74
AM GNOL 1. A třída 2462 001206,74
Sparta Úpice 2017/2018 1571 319006,79
AM GNOL 1. A třída 1571 319006,79
Trutnov 2015/2016 90665205,24
Divize C 1019005,90
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení