Hawel Lukáš

FC Vrchlabí
Dres
7
zář 6, 1993
33 let
Země
CZEČesko
V klubu od
říj 17, 2015

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
438
Hodnocení
6,00
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída čvn 1, 2025 Kopidlno V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  2. AGRO CS 1. A třída kvě 18, 2025 Trutnov "B" V 2 - 1 92 0 1 0 6,4
  3. AGRO CS 1. A třída kvě 11, 2025 Velichovky V 2 - 3 95 0 0 0 6,9
  4. AGRO CS 1. A třída kvě 4, 2025 Slavia Hradec Králové "B" V 5 - 0 90 0 0 0 7,5
  5. AGRO CS 1. A třída dub 27, 2025 Sokol Třebeš "B" R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  6. AGRO CS 1. A třída dub 20, 2025 Slovan Broumov V 6 - 0 68 0 0 0 7,4
  7. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Sokol Stěžery P 2 - 1 96 0 1 0 4,8
  8. AGRO CS 1. A třída dub 6, 2025 Kostelec nad Orlicí V 1 - 0 95 0 1 0 6,7
  9. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Roudnice R 2 - 2 96 0 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída bře 23, 2025 Cidlina Nový Bydžov "B" V 2 - 1 95 0 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 438 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
438 438
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,00 6,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
8 1,64
Obdržené góly na hřišti
9 1,85
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −0,21
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,21

Disciplína

Žluté karty
1 0,21
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 28 % 48 % Hodnocení 51 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 41 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí 2026/2027 70529106,14
5. liga 60438106,00
Vrchlabí 2025/2026 1911 711825,95
Vrchlabí 2024/2025 2502 256606,77
AGRO CS 1. A třída 2402 211606,79
Vrchlabí 2023/2024 2201 9031025,63
1. A třída 2101 8111025,66
Vrchlabí 2022/2023 2712 4341005,27
Vrchlabí 2021/2022 2732 4701005,96
MIACOM Krajský přebor 2732 4701005,96
Vrchlabí 2020/2021 80705516,18
Vrchlabí 2019/2020 1301 117216,02
Vrchlabí 2018/2019 2502 130525,79
Vrchlabí 2017/2018 2602 399805,95
Vrchlabí 2016/2017 2211 541826,47
JAKO 1. A třída 2211 541826,47
Vrchlabí 2015/2016 120902505,80
1. A třída 120902505,80
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení