Zvolánek Marek

Konec kariéry
říj 1, 1993
33 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2020/2021

Zápasy
7
Góly
0
V základní sestavě
5
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
449
Hodnocení
6,29
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 10, 2020 Týniště nad Orlicí V 5 - 2 17 0 0 0 6,1
  2. AM GNOL 1. A třída říj 3, 2020 Sobotka P 2 - 2 90 0 0 0 6,1
  3. AM GNOL 1. A třída zář 26, 2020 Sokol Nepolisy V 1 - 1 24 0 0 0 6,0
  4. AM GNOL 1. A třída zář 6, 2020 Solnice V 2 - 2 91 0 0 0 6,1
  5. AM GNOL 1. A třída srp 29, 2020 Třebechovice pod Orebem V 7 - 0 80 0 0 0 7,4
  6. AM GNOL 1. A třída srp 23, 2020 Roudnice P 4 - 0 70 0 0 0 5,0
  7. AM GNOL 1. A třída srp 16, 2020 Nové Město nad Metují V 0 - 5 77 0 0 0 7,3
  8. AM GNOL 1. A třída bře 7, 2020 Roudnice V 1 - 0 89 0 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída lis 16, 2019 Náchod "B" V 4 - 2 85 0 0 0 6,9
  10. AM GNOL 1. A třída lis 9, 2019 Sokol Nepolisy V 1 - 2 83 1 0 0 8,3
2020/2021 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 449 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
5 5
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
449 449
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,29 6,29

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,61
Obdržené góly na hřišti
9 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
4 0,80
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,40

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2020/2021.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 35 % 63 % Hodnocení 58 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 53 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 70449006,29
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 1441 136506,97
AM GNOL 1. A třída 1441 136506,97
Lokomotiva Hradec Králové 2018/2019 2481 692506,58
AM GNOL 1. A třída 2481 692506,58
Lokomotiva Hradec Králové 2017/2018 22211 788217,66
Lokomotiva Hradec Králové 2016/2017 23111 994815,86
JAKO 1. A třída 23111 994815,86
Lokomotiva Hradec Králové 2015/2016 27162 338906,89
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení