Derner Šimon

Bez angažmá
říj 29, 1993
32 let
Země
CZEČesko

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
47
Hodnocení
5,40
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B srp 16, 2025 Slovan Broumov V 2 - 1 80 1 0 0 7,7
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 17, 2023 Baník Vamberk V 13 - 1 ×7 92 7 0 0 10,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 10, 2023 Velichovky V 2 - 5 94 3 0 0 10,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 3, 2023 Sokol Javornice V 5 - 3 90 3 0 0 10,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 27, 2023 Černilov V 1 - 4 47 0 0 0 6,3
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 14, 2023 Hronov V 1 - 7 45 3 0 0 10,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 6, 2023 Spartak Opočno V 0 - 6 92 3 0 0 10,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 29, 2023 České Meziříčí V 10 - 0 ×4 90 4 0 0 10,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 15, 2023 Lokomotiva Meziměstí V 7 - 0 60 2 0 0 9,4
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 7, 2023 Sokol Malšova Lhota V 0 - 4 67 1 0 0 8,2
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 47 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
47 47
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,40 5,40

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
1 1,91
Rozdíl skóre na hřišti
−1 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 5 % Hodnocení 15 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 49 %

Sezóny

Ročníky
Slavia Hradec Králové "B" 2025/2026 1047005,40
Sokol Malšovice 2025/2026 1180007,70
Slavia Hradec Králové "B" 2024/2025 1110007,10
Slavia Hradec Králové "B" 2023/2024 2028106,00
1. A třída 2028106,00
Slavia Hradec Králové "B" 2022/2023 22371 350008,23
Slavia Hradec Králové "B" 2021/2022 20122006,50
Slavia Hradec Králové 2020/2021 95633207,14
Slavia Hradec Králové 2019/2020 70323005,80
Slavia Hradec Králové 2018/2019 1921 428405,77
Slavia Hradec Králové 2017/2018 2441 9981106,18
VOTROK Krajský přebor 2441 9981106,18
Slavia Hradec Králové 2016/2017 27112 217806,66
VOTROK Krajský přebor 27112 217806,66
Slavia Hradec Králové 2015/2016 26141 999706,93
VOTROK Krajský přebor 26141 999706,93
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení