Knobloch Oldřich

Konec kariéry
úno 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024

Zápasy
5
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
243
Hodnocení
5,62
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2019 Červený Kostelec V 3 - 2 90 0 0 0 6,9
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 9, 2019 Jiskra Hořice P 6 - 2 90 0 0 0 4,9
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2019 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 2 92 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 26, 2019 Jaroměř V 3 - 6 90 1 0 0 8,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 18, 2019 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 0 - 3 90 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 12, 2019 Lázně Bělohrad P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2019 Dobruška P 3 - 3 95 1 0 0 7,3
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2019 Slavia Hradec Králové P 2 - 4 91 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor dub 27, 2019 Libčany P 5 - 1 90 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor dub 20, 2019 Kostelec nad Orlicí P 0 - 1 62 0 0 0 6,0
2023/2024 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 243 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
5 5
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
243 243
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,62 5,62

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 1,11
Obdržené góly na hřišti
10 3,70
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −2,59
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 7 % 19 % Hodnocení 30 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2023/2024 50243005,62
Sobotka 2022/2023 40189006,00
Sobotka 2020/2021 51455105,78
Sobotka 2019/2020 1211 105406,47
AM GNOL 1. A třída 1211 105406,47
Sobotka 2018/2019 2632 302405,84
Sobotka 2017/2018 2542 223306,78
AM GNOL 1. A třída 2542 223306,78
Sobotka 2016/2017 2992 599506,18
JAKO 1. A třída 2992 599506,18
Sobotka 2015/2016 2652 310206,29
1. A třída 2652 310206,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení