Mrázek Jakub

Konec kariéry
bře 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
2
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
119
Hodnocení
6,90
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor srp 21, 2022 Jiskra Hořice V 1 - 1 47 0 0 0 6,4
  2. M GROUP CZ Krajský přebor srp 7, 2022 Vrchlabí V 6 - 1 72 0 0 0 7,4
  3. MIACOM Krajský přebor čvn 9, 2022 Jičín P 5 - 4 92 1 1 0 5,8
  4. MIACOM Krajský přebor čvn 5, 2022 Vrchlabí V 5 - 1 93 2 0 0 9,6
  5. MIACOM Krajský přebor kvě 29, 2022 Spartak Police nad Metují V 0 - 8 23 2 0 0 8,1
  6. MIACOM Krajský přebor kvě 21, 2022 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 5 - 2 78 1 0 0 7,9
  7. MIACOM Krajský přebor kvě 14, 2022 Černilov V 0 - 6 65 2 0 0 8,8
  8. MIACOM Krajský přebor kvě 7, 2022 Sokol Třebeš P 2 - 4 45 0 0 0 6,2
  9. MIACOM Krajský přebor kvě 1, 2022 Jaroměř V 2 - 3 91 0 1 0 6,4
  10. MIACOM Krajský přebor dub 23, 2022 Červený Kostelec V 2 - 0 90 1 0 0 8,8
2022/2023 M GROUP CZ Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 119 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
2 2
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
119 119
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,90 6,90

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
6 4,54
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
6 4,54
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,76

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži M GROUP CZ Krajský přebor 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 49 % 95 % Hodnocení 23 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Chlumec nad Cidlinou 2022/2023 20119006,90
Chlumec nad Cidlinou 2021/2022 16121 126207,23
MIACOM Krajský přebor 16121 126207,23
Sokol Nepolisy 2020/2021 811668617,23
Sokol Nepolisy 2019/2020 117952207,05
Bystřian Kunčice 2018/2019 24162 109706,77
AM GNOL 1. A třída 24162 109706,77
Libčany 2017/2018 2791 832306,40
Bystřian Kunčice 2016/2017 29242 3411726,84
JAKO 1. A třída 29242 3411726,84
Bystřian Kunčice 2015/2016 2051 483716,07
1. A třída 2051 483716,07
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení