Dastych David

Konec kariéry
bře 22, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
31
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C dub 1, 2018 Čechie Vykáň V 4 - 0 16 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C bře 24, 2018 Sokol Živanice P 1 - 0 66 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C bře 18, 2018 Kratonohy V 1 - 0 16 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C bře 11, 2018 Pardubice P 3 - 0 29 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C lis 19, 2017 Kolín V 2 - 1 73 0 1 0 6,0
  6. Fortuna Divize C lis 11, 2017 Brandýs nad Labem V 3 - 3 86 0 0 0 6,0
  7. Fortuna Divize C lis 5, 2017 Trutnov V 3 - 0 80 1 0 0 8,8
  8. Fortuna Divize C říj 28, 2017 Jiskra Mšeno-Jablonec nad Nisou P 6 - 2 18 0 0 0 5,8
  9. Fortuna Divize C říj 22, 2017 Turnov V 5 - 1 32 0 0 0 6,1
  10. Fortuna Divize C říj 14, 2017 Spartak Chrastava P 3 - 2 13 0 1 0 5,7
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 31 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
31 31
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 5,81
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −5,81
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 31 % Hodnocení 11 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 2 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2022/2023 2031005,85
Čáslav 2021/2022 1018006,40
Čáslav 2018/2019 50107005,87
Fortuna Divize C 50107005,87
Čáslav 2017/2018 2111 182206,02
Fortuna Divize C 2111 182206,02
Čáslav 2016/2017 3041 467506,34
Fortuna Divize C 3041 467506,34
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2741 577606,10
Divize C 2741 577606,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení