Dastych David

Konec kariéry
bře 22, 1994
32 let
Země
CZEČesko

Fortuna Divize C 2022/2023

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
31
Hodnocení
5,85
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. Fortuna Divize C říj 8, 2017 Admira Praha V 0 - 0 45 0 0 0 6,0
  2. Fortuna Divize C říj 1, 2017 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 0 88 0 0 0 6,3
  3. Fortuna Divize C zář 24, 2017 Zbuzany 1953 V 4 - 3 89 0 0 0 6,7
  4. Fortuna Divize C zář 16, 2017 Letohrad P 2 - 1 65 0 0 0 5,3
  5. Fortuna Divize C zář 10, 2017 Vysoké Mýto P 2 - 2 88 0 0 0 6,1
  6. Fortuna Divize C zář 2, 2017 Čechie Vykáň P 5 - 1 90 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C srp 27, 2017 Sokol Živanice P 0 - 1 93 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C srp 19, 2017 Kratonohy P 3 - 1 61 0 0 0 5,3
  9. Fortuna Divize C srp 13, 2017 Pardubice V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  10. Fortuna Divize C čvn 16, 2017 Kolín P 2 - 0 31 0 0 0 5,7
2022/2023 Fortuna Divize C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 31 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
31 31
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
2 5,81
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −5,81
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži Fortuna Divize C 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 31 % Hodnocení 11 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 2 %

Sezóny

Ročníky
Čáslav 2022/2023 2031005,85
Čáslav 2021/2022 1018006,40
Čáslav 2018/2019 50107005,87
Fortuna Divize C 50107005,87
Čáslav 2017/2018 2111 182206,02
Fortuna Divize C 2111 182206,02
Čáslav 2016/2017 3041 467506,34
Fortuna Divize C 3041 467506,34
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 2741 577606,10
Divize C 2741 577606,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení