Dres
18
dub 24, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 3, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
9
Góly
3
V základní sestavě
8
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
700
Hodnocení
6,49
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 6. liga říj 11 Náchod "B" P 5 - 3 56 0 0 0 5,4
  2. AGRO CS 6. liga říj 3 Slavia Hradec Králové "B" V 6 - 2 76 0 0 0 6,8
  3. AGRO CS 6. liga zář 27 Slovan Broumov R 2 - 2 92 1 0 0 7,0
  4. AGRO CS 6. liga zář 19 Cidlina Nový Bydžov "B" V 4 - 2 68 2 0 0 8,9
  5. AGRO CS 6. liga zář 12 Slavoj Předměřice nad Labem R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  6. AGRO CS 6. liga zář 5 Spartak Hajnice R 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  7. AGRO CS 6. liga srp 29 Sokol Třebeš "B" V 0 - 1 94 0 0 0 7,1
  8. AGRO CS 6. liga srp 22 Nové Město nad Metují V 1 - 5 37 0 0 0 6,3
  9. AGRO CS 6. liga srp 15 Nový Hradec Králové P 2 - 4 92 0 0 0 4,9
  10. AGRO CS 1. A třída lis 16, 2024 Roudnice P 0 - 3 47 0 0 0 5,6
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 700 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
700 700
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,49 6,49

Útok

Góly
3 0,39
Góly ze hry
3 0,39
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
19 2,44
Obdržené góly na hřišti
14 1,80
Rozdíl skóre na hřišti
5 0,64
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,13

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 78 % 78 % Hodnocení 86 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 52 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2026/2027 93700006,49
AGRO CS 6. liga 93700006,49
Sokol Dohalice 2025/2026 2031 682205,85
Sokol Dohalice 2024/2025 1301 135406,01
Bystřian Kunčice 2024/2025 1401 248205,76
AGRO CS 1. A třída 1401 248205,76
Bystřian Kunčice 2023/2024 2101 713215,71
1. A třída 2101 713215,71
Bystřian Kunčice 2022/2023 2001 810315,83
AM GNOL 1. A třída 2001 810315,83
Bystřian Kunčice 2021/2022 2502 299505,98
AM GNOL 1. A třída 2502 299505,98
Bystřian Kunčice 2020/2021 71240006,34
Bystřian Kunčice 2019/2020 121684106,05
Bystřian Kunčice 2018/2019 100733105,89
Bystřian Kunčice 2015/2016 50357006,12
1. A třída 50357006,12
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení