Masák Michal

TJ Sokol Nepolisy
Dres
4
dub 28, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
kvě 21, 2016

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
693
Hodnocení
5,59
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A srp 17, 2025 Sokol Železnice "B" V 0 - 1 95 0 0 0 7,1
  2. JAKO 1. B třída - skupina A srp 9, 2025 Baník Rtyně P 2 - 4 92 0 0 0 5,1
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 21, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" P 3 - 0 92 0 0 0 5,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2025 Vrchlabí "B" V 4 - 1 87 1 0 0 8,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 7, 2025 Lázně Bělohrad "B" P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 31, 2025 Jičín "B" V 0 - 1 93 0 0 0 7,1
  7. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 24, 2025 Slavoj Skřivany P 0 - 2 96 0 0 0 5,0
  8. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 17, 2025 Sobotka V 3 - 4 95 0 0 0 6,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 10, 2025 Sparta Úpice P 2 - 5 83 0 1 0 4,6
  10. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 3, 2025 Miletín V 3 - 4 94 0 1 0 6,3
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 693 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
693 693
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,59 5,59

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,56
Obdržené góly na hřišti
28 3,64
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −2,08
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 13 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 91693205,59
Sokol Nepolisy 2025/2026 2301 984615,73
Sokol Nepolisy 2024/2025 2652 348805,95
Sokol Nepolisy 2023/2024 2111 916706,07
Sokol Nepolisy 2022/2023 2532 173905,98
Sokol Nepolisy 2021/2022 2532 246705,02
AM GNOL 1. A třída 2532 246705,02
Sokol Nepolisy 2020/2021 80655215,71
Sokol Nepolisy 2019/2020 123957416,45
Sokol Nepolisy 2018/2019 2131 710816,65
Sokol Nepolisy 2017/2018 2402 191705,99
Sokol Nepolisy 2016/2017 2852 5151415,89
JAKO 1. A třída 2852 5151415,89
Sokol Nepolisy 2015/2016 40244007,05
1. A třída 40244007,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení