Masák Michal

TJ Sokol Nepolisy
Dres
4
dub 28, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
kvě 21, 2016

JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027

Zápasy
9
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
693
Hodnocení
5,59
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída čvn 4, 2022 Česká Skalice P 0 - 5 90 0 0 0 4,9
  2. AM GNOL 1. A třída kvě 28, 2022 Nový Hradec Králové P 6 - 3 90 1 0 0 6,0
  3. AM GNOL 1. A třída kvě 21, 2022 Slovan Broumov P 1 - 3 92 0 0 0 5,0
  4. AM GNOL 1. A třída kvě 14, 2022 Lokomotiva Hradec Králové P 3 - 3 91 1 1 0 6,6
  5. AM GNOL 1. A třída dub 23, 2022 Týniště nad Orlicí P 0 - 7 90 0 1 0 4,4
  6. AM GNOL 1. A třída dub 16, 2022 Sobotka P 2 - 3 92 0 0 0 5,2
  7. AM GNOL 1. A třída dub 10, 2022 Solnice P 5 - 1 90 0 0 0 4,9
  8. AM GNOL 1. A třída dub 2, 2022 Bystřian Kunčice P 0 - 2 90 0 0 0 4,2
  9. AM GNOL 1. A třída bře 26, 2022 Nové Město nad Metují P 4 - 0 90 0 0 0 4,9
  10. AM GNOL 1. A třída bře 19, 2022 Náchod "B" P 3 - 5 90 0 0 0 5,0
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 693 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
693 693
Kapitánem
2 2
Hodnocení
5,59 5,59

Útok

Góly
1 0,13
Góly ze hry
1 0,13
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,56
Obdržené góly na hřišti
28 3,64
Rozdíl skóre na hřišti
−16 −2,08
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
2 0,26
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina A 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 46 % 13 % Hodnocení 82 % Vytíženost Disciplína 26 % Obrana 18 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Nepolisy 2026/2027 91693205,59
Sokol Nepolisy 2025/2026 2301 984615,73
Sokol Nepolisy 2024/2025 2652 348805,95
Sokol Nepolisy 2023/2024 2111 916706,07
Sokol Nepolisy 2022/2023 2532 173905,98
Sokol Nepolisy 2021/2022 2532 246705,02
AM GNOL 1. A třída 2532 246705,02
Sokol Nepolisy 2020/2021 80655215,71
Sokol Nepolisy 2019/2020 123957416,45
Sokol Nepolisy 2018/2019 2131 710816,65
Sokol Nepolisy 2017/2018 2402 191705,99
Sokol Nepolisy 2016/2017 2852 5151415,89
JAKO 1. A třída 2852 5151415,89
Sokol Nepolisy 2015/2016 40244007,05
1. A třída 40244007,05
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení