Hrubý Vítězslav

FK Kostelec nad Orlicí
Dres
6
kvě 4, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
112
Hodnocení
5,70
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

Všechny soutěže
  1. AGRO CS 6. liga říj 4 Sokol Stěžery P 3 - 0 33 0 1 0 5,2
  2. AGRO CS 6. liga zář 26 Lokomotiva Hradec Králové P 1 - 4 46 0 0 0 5,6
  3. AGRO CS 6. liga srp 30 Náchod "B" V 1 - 3 33 0 0 0 6,3
  4. AGRO CS 1. A třída čvn 14, 2025 Trutnov "B" R 3 - 3 92 2 0 0 8,1
  5. AGRO CS 1. A třída čvn 8, 2025 Velichovky V 2 - 3 93 0 0 0 6,8
  6. AGRO CS 1. A třída kvě 31, 2025 Slavia Hradec Králové "B" P 0 - 4 90 0 0 0 4,9
  7. AGRO CS 1. A třída kvě 24, 2025 Sokol Třebeš "B" P 4 - 3 93 2 0 0 7,2
  8. AGRO CS 1. A třída kvě 17, 2025 Slovan Broumov V 9 - 0 91 3 0 0 10,0
  9. AGRO CS 1. A třída kvě 10, 2025 Sokol Stěžery R 3 - 3 35 2 0 0 8,6
  10. AGRO CS 1. A třída kvě 8, 2025 Roudnice P 1 - 2 34 0 0 0 5,9
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 112 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
112 112
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,80
Obdržené góly na hřišti
4 3,21
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −2,41
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,80
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 10 % 23 % Hodnocení 28 % Vytíženost Disciplína 3 % Obrana 16 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 30112105,70
AGRO CS 6. liga 30112105,70
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 29262 360507,05
AGRO CS 1. A třída 29262 360507,05
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 28412 545307,96
1. A třída 28412 545307,96
Vysoké Mýto 2022/2023 184828306,16
Fortuna Divize C 184828306,16
Vysoké Mýto 2021/2022 73560107,41
Fortuna Divize C 73560107,41
Vysoké Mýto 2020/2021 810736307,73
Fortuna Divize C 810736307,73
Vysoké Mýto 2019/2020 16121 261207,55
Fortuna Divize C 16121 261207,55
Vysoké Mýto 2018/2019 1481 275406,29
Fortuna Divize C 1481 275406,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení