Hrubý Vítězslav

FK Kostelec nad Orlicí
Dres
6
kvě 4, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 12, 2023

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
3
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
112
Hodnocení
5,70
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 18, 2023 Chrudim R 1 - 1 32 0 1 0 5,3
  2. Fortuna Divize C bře 12, 2023 Slovan Liberec P 3 - 1 31 0 0 0 5,9
  3. Fortuna Divize C bře 4, 2023 Náchod V 1 - 0 23 0 0 0 6,1
  4. Fortuna Divize C lis 12, 2022 Velké Hamry P 0 - 3 81 0 0 0 5,0
  5. Fortuna Divize C lis 6, 2022 Turnov P 3 - 2 93 1 0 0 6,2
  6. Fortuna Divize C říj 29, 2022 Benátky nad Jizerou R 1 - 1 49 0 0 0 6,4
  7. Fortuna Divize C říj 22, 2022 Ústí nad Orlicí P 3 - 0 80 0 1 0 4,6
  8. Fortuna Divize C říj 15, 2022 Hlinsko P 0 - 1 28 0 0 0 5,9
  9. Fortuna Divize C říj 9, 2022 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 2 9 0 0 0 –
  10. Fortuna Divize C říj 1, 2022 Cidlina Nový Bydžov R 1 - 1 67 0 0 0 6,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 112 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
3 3
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
112 112
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,70 5,70

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,80
Obdržené góly na hřišti
4 3,21
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −2,41
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 0,80
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 10 % 23 % Hodnocení 28 % Vytíženost Disciplína 3 % Obrana 16 %

Sezóny

Ročníky
Kostelec nad Orlicí 2026/2027 30112105,70
AGRO CS 6. liga 30112105,70
Kostelec nad Orlicí 2024/2025 29262 360507,05
AGRO CS 1. A třída 29262 360507,05
Kostelec nad Orlicí 2023/2024 28412 545307,96
1. A třída 28412 545307,96
Vysoké Mýto 2022/2023 184828306,16
Fortuna Divize C 184828306,16
Vysoké Mýto 2021/2022 73560107,41
Fortuna Divize C 73560107,41
Vysoké Mýto 2020/2021 810736307,73
Fortuna Divize C 810736307,73
Vysoké Mýto 2019/2020 16121 261207,55
Fortuna Divize C 16121 261207,55
Vysoké Mýto 2018/2019 1481 275406,29
Fortuna Divize C 1481 275406,29
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení