Dres
18
čvn 6, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
26
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AGRO CS 1. A třída dub 13, 2025 Lázně Bělohrad P 2 - 3 88 1 0 0 6,1
  2. AGRO CS 1. A třída dub 5, 2025 Černilov P 5 - 1 92 0 0 0 4,9
  3. AGRO CS 1. A třída bře 30, 2025 Kopidlno R 1 - 1 66 1 0 0 7,1
  4. AGRO CS 1. A třída bře 22, 2025 Bystřian Kunčice P 6 - 2 91 0 0 0 4,9
  5. AGRO CS 1. A třída bře 16, 2025 Trutnov "B" P 1 - 6 93 1 1 0 5,5
  6. AGRO CS 1. A třída zář 28, 2024 Třebechovice pod Orebem P 4 - 1 30 0 0 0 6,3
  7. AGRO CS 1. A třída zář 22, 2024 Vrchlabí V 2 - 0 93 0 0 0 7,3
  8. AGRO CS 1. A třída zář 8, 2024 Černilov P 2 - 4 73 0 1 0 4,7
  9. AGRO CS 1. A třída zář 1, 2024 Kopidlno P 3 - 1 71 1 0 0 6,1
  10. AGRO CS 1. A třída srp 25, 2024 Bystřian Kunčice V 6 - 2 38 0 0 0 6,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 26 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
26 26
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 53 % Hodnocení 11 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 2026006,10
Slovan Broumov 2025/2026 21132006,45
Slovan Broumov 2024/2025 1941 467205,73
AGRO CS 1. A třída 1941 467205,73
Slovan Broumov 2023/2024 2521 780705,80
1. A třída 2521 780705,80
Slovan Broumov 2022/2023 2051 430306,21
AM GNOL 1. A třída 2051 430306,21
Slovan Broumov 2021/2022 2581 903706,14
AM GNOL 1. A třída 2581 903706,14
Slovan Broumov 2020/2021 61503105,43
Slovan Broumov 2019/2020 141924405,85
Slovan Broumov 2018/2019 2852 087706,14
AM GNOL 1. A třída 2852 087706,14
Slovan Broumov 2017/2018 24192 056407,53
AM GNOL 1. A třída 24192 056407,53
Slovan Broumov 2016/2017 2832 295505,86
Slovan Broumov 2015/2016 2882 251715,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení