Dres
18
čvn 6, 1994
32 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 7, 2026

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
2
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
26
Hodnocení
6,10
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 18, 2017 Jiskra Hořice V 5 - 2 92 1 0 0 7,7
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 11, 2017 Kostelec nad Orlicí P 2 - 0 94 0 0 0 5,0
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 4, 2017 Sokol Provodov V 5 - 2 90 0 0 0 7,1
  4. VOTROK Krajský přebor kvě 27, 2017 Dobruška P 3 - 1 92 0 0 0 5,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 21, 2017 Jaroměř V 3 - 1 91 0 0 0 7,0
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 13, 2017 Vysoká nad Labem V 2 - 3 93 0 0 0 6,8
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 7, 2017 Libčany P 1 - 3 70 0 0 0 5,0
  8. VOTROK Krajský přebor dub 22, 2017 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 1 94 0 1 0 4,8
  9. VOTROK Krajský přebor dub 16, 2017 Jičín V 3 - 1 33 0 0 0 6,7
  10. VOTROK Krajský přebor dub 9, 2017 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 9 - 1 91 0 0 0 4,7
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 26 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
2 2
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
26 26
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,10 6,10

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
0 0,00
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 0 % 53 % Hodnocení 11 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Slovan Broumov 2026/2027 2026006,10
Slovan Broumov 2025/2026 21132006,45
Slovan Broumov 2024/2025 1941 467205,73
AGRO CS 1. A třída 1941 467205,73
Slovan Broumov 2023/2024 2521 780705,80
1. A třída 2521 780705,80
Slovan Broumov 2022/2023 2051 430306,21
AM GNOL 1. A třída 2051 430306,21
Slovan Broumov 2021/2022 2581 903706,14
AM GNOL 1. A třída 2581 903706,14
Slovan Broumov 2020/2021 61503105,43
Slovan Broumov 2019/2020 141924405,85
Slovan Broumov 2018/2019 2852 087706,14
AM GNOL 1. A třída 2852 087706,14
Slovan Broumov 2017/2018 24192 056407,53
AM GNOL 1. A třída 24192 056407,53
Slovan Broumov 2016/2017 2832 295505,86
Slovan Broumov 2015/2016 2882 251715,73
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení