Denk Daniel

Konec kariéry
srp 1, 1994
32 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2019/2020

Zápasy
13
Góly
3
V základní sestavě
11
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
1 014
Hodnocení
5,88
Žluté karty
1
Červené karty
1

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina E čvn 18, 2016 Trutnov "C" V 3 - 1 87 1 0 0 8,5
  2. JAKO 1. B třída - skupina E čvn 11, 2016 Čechie Hlušice P 2 - 1 90 0 0 0 5,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina E čvn 4, 2016 Tatran Hostinné V 2 - 0 90 0 0 0 7,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina E kvě 7, 2016 Jičín "B" P 3 - 1 93 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina E dub 30, 2016 Trutnov "C" V 1 - 2 91 0 0 0 6,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina E dub 23, 2016 Čechie Hlušice V 8 - 0 45 1 0 0 8,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina E dub 16, 2016 Tatran Hostinné P 3 - 1 94 0 0 0 5,1
  8. JAKO 1. B třída - skupina E dub 9, 2016 Rudník V 4 - 1 90 0 1 0 6,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina E dub 2, 2016 Sokol Malšovice P 2 - 2 94 1 0 0 7,2
  10. JAKO 1. B třída - skupina E bře 26, 2016 Slavoj Předměřice nad Labem V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
2019/2020 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 014 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
13 13
V základní sestavě
11 11
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
1 014 1 014
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,88 5,88

Útok

Góly
3 0,27
Góly ze hry
3 0,27
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
24 2,13
Obdržené góly na hřišti
34 3,02
Rozdíl skóre na hřišti
−10 −0,89
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,18

Disciplína

Žluté karty
1 0,09
Červené karty
1 0,09

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2019/2020.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 30 % Hodnocení 72 % Vytíženost Disciplína 44 % Obrana 14 %

Sezóny

Ročníky
Bystřian Kunčice 2019/2020 1331 014115,88
AM GNOL 1. A třída 1331 014115,88
Bystřian Kunčice 2018/2019 2922 271606,01
AM GNOL 1. A třída 2922 271606,01
Bystřian Kunčice 2017/2018 2992 338306,39
AM GNOL 1. A třída 2992 338306,39
Bystřian Kunčice 2016/2017 2021 754306,39
JAKO 1. A třída 2021 754306,39
Lokomotiva Hradec Králové 2015/2016 2442 140506,43
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení