Dres
3
říj 24, 1994
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 22, 2024

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
6
Góly
4
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
553
Hodnocení
7,85
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 11 Solnice V 1 - 2 94 0 1 0 6,4
  2. JAKO 7. liga - skupina B zář 26 Třebechovice pod Orebem V 0 - 4 90 1 0 0 8,9
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 19 Spartak Police nad Metují "B" V 3 - 0 92 0 0 0 7,4
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 5 Spartak Kosičky V 4 - 2 93 1 0 0 8,0
  5. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Sokol Javornice V 3 - 4 92 1 0 0 7,9
  6. JAKO 7. liga - skupina B srp 8 Velichovky V 5 - 0 92 1 0 0 8,5
  7. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Sokol Javornice V 2 - 3 95 0 0 0 6,7
  8. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 6 Vysoká nad Labem V 2 - 1 92 0 0 0 6,9
  9. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 30 Lokomotiva Meziměstí P 1 - 4 90 0 0 0 5,0
  10. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 23 Sokol Malšovice R 2 - 2 95 0 1 0 5,7
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 553 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
553 553
Kapitánem
6 6
Hodnocení
7,85 7,85

Útok

Góly
4 0,65
Góly ze hry
4 0,65
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 3,58
Obdržené góly na hřišti
6 0,98
Rozdíl skóre na hřišti
16 2,60
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,49

Disciplína

Žluté karty
1 0,16
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 86 % 99 % Hodnocení 63 % Vytíženost Disciplína 34 % Obrana 89 %

Sezóny

4. liga
Náchod 2016/2017 – 2020/2021 7245 8962905,82
Celkem 7245 8962905,82
5. liga
Spartak Police nad Metují 2021/2022 – 2023/2024 7226 2821416,28
Náchod 2015/2016 – 2017/2018 5474 3501006,79
Celkem 126910 6322416,50
6. liga
Náchod "B" 2016/2017 – 2018/2019 21111 512406,64
Celkem 21111 512406,64
7. liga
Slavoj Teplice nad Metují 2024/2025 – 2026/2027 45104 1661306,58
Celkem 45104 1661306,58
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení