Dres
15
bře 23, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
10
Góly
6
V základní sestavě
8
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
811
Hodnocení
5,91
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 20, 2024 Kosmonosy P 1 - 2 32 0 0 0 5,1
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 16, 2024 Chrudim V 3 - 2 90 0 0 0 6,8
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C říj 12, 2024 Brandýs nad Labem P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 29, 2024 Trutnov R 2 - 2 92 0 0 0 6,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 7, 2024 Vysoké Mýto P 2 - 1 81 1 0 0 6,7
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C zář 1, 2024 Přepeře P 0 - 2 33 0 0 0 5,9
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 24, 2024 Benešov P 2 - 0 16 0 0 0 5,9
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 18, 2024 Turnov V 5 - 0 77 1 0 0 8,8
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C srp 11, 2024 Cidlina Nový Bydžov V 0 - 4 35 1 0 0 7,2
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 14, 2024 Chlumec nad Cidlinou V 6 - 2 82 1 0 0 8,1
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 811 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
811 811
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,91 5,91

Útok

Góly
6 0,67
Góly ze hry
5 0,55
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,55
Obdržené góly na hřišti
31 3,44
Rozdíl skóre na hřišti
−17 −1,89
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 78 % 34 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 5 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2025/2026 106811305,91
Sparta Úpice 2024/2025 915723107,43
Spartak Police nad Metují 2024/2025 103641006,29
Spartak Police nad Metují 2023/2024 25101 616307,06
VOTROK Krajský přebor 25101 616307,06
Spartak Police nad Metují 2022/2023 2391 954006,57
Spartak Police nad Metují 2021/2022 25142 248107,04
MIACOM Krajský přebor 25142 248107,04
Spartak Police nad Metují 2020/2021 98815307,71
Spartak Police nad Metují 2019/2020 1381 118006,84
Trutnov 2018/2019 23162 093616,60
Fortuna Divize C 23162 093616,60
Trutnov 2017/2018 25112 237206,61
Fortuna Divize C 23102 098206,61
Trutnov 2016/2017 26101 974006,34
Fortuna Divize C 2161 585006,10
Trutnov 2015/2016 1461 194006,10
Divize C 1461 194006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení