Dres
15
bře 23, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 1, 2025

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
10
Góly
6
V základní sestavě
8
Ze střídačky
2
Odehrané minuty
811
Hodnocení
5,91
Žluté karty
3
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 14, 2025 Nová Paka V 5 - 1 92 1 0 0 8,6
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 7, 2025 Spartak Kosičky V 3 - 8 ×6 87 6 0 0 10,0
  3. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 31, 2025 Chlumec nad Cidlinou "B" V 4 - 0 38 1 0 0 7,3
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2025 Vrchlabí "B" P 6 - 3 90 1 0 0 5,7
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 17, 2025 Lázně Bělohrad "B" V 3 - 1 45 1 0 0 7,4
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 3, 2025 Slavoj Skřivany P 1 - 4 92 1 0 0 6,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 19, 2025 Jičín "B" V 2 - 3 91 1 0 0 7,8
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 12, 2025 Miletín V 4 - 2 93 3 1 0 9,0
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 5, 2025 Dolní Kalná P 3 - 1 95 0 0 0 5,1
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 811 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
10 10
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
2 2
Odehrané minuty
811 811
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,91 5,91

Útok

Góly
6 0,67
Góly ze hry
5 0,55
Góly z penalt
1 0,11

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,55
Obdržené góly na hřišti
31 3,44
Rozdíl skóre na hřišti
−17 −1,89
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
3 0,33
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 78 % 34 % Hodnocení 53 % Vytíženost Disciplína 12 % Obrana 5 %

Sezóny

Ročníky
Červený Kostelec 2025/2026 106811305,91
Sparta Úpice 2024/2025 915723107,43
Spartak Police nad Metují 2024/2025 103641006,29
Spartak Police nad Metují 2023/2024 25101 616307,06
VOTROK Krajský přebor 25101 616307,06
Spartak Police nad Metují 2022/2023 2391 954006,57
Spartak Police nad Metují 2021/2022 25142 248107,04
MIACOM Krajský přebor 25142 248107,04
Spartak Police nad Metují 2020/2021 98815307,71
Spartak Police nad Metují 2019/2020 1381 118006,84
Trutnov 2018/2019 23162 093616,60
Fortuna Divize C 23162 093616,60
Trutnov 2017/2018 25112 237206,61
Fortuna Divize C 23102 098206,61
Trutnov 2016/2017 26101 974006,34
Fortuna Divize C 2161 585006,10
Trutnov 2015/2016 1461 194006,10
Divize C 1461 194006,10
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení