Matěják Ondřej

Bez angažmá
dub 25, 1995
31 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026

Zápasy
1
Góly
0
V základní sestavě
1
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
91
Hodnocení
5,00
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 6, 2023 Chlumec nad Cidlinou P 0 - 4 92 0 1 0 4,5
  2. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 4, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou P 2 - 2 94 0 0 0 6,1
  3. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 28, 2023 Červený Kostelec P 5 - 0 90 0 0 0 4,9
  4. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 20, 2023 Dobruška P 1 - 2 88 0 0 0 5,2
  5. M GROUP CZ Krajský přebor kvě 7, 2023 Jiskra Hořice V 2 - 1 64 0 0 0 6,3
  6. M GROUP CZ Krajský přebor dub 29, 2023 Slavia Hradec Králové P 6 - 0 69 0 1 0 4,5
  7. M GROUP CZ Krajský přebor dub 23, 2023 Jičín P 2 - 4 96 0 0 0 5,1
  8. M GROUP CZ Krajský přebor dub 16, 2023 Týniště nad Orlicí P 2 - 3 23 0 0 0 5,2
  9. M GROUP CZ Krajský přebor bře 25, 2023 Vysoká nad Labem P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  10. M GROUP CZ Krajský přebor bře 19, 2023 Libčany P 1 - 2 97 0 0 0 5,3
2025/2026 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 91 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
1 1
V základní sestavě
1 1
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
91 91
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,00 5,00

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
1 0,99
Obdržené góly na hřišti
3 2,97
Rozdíl skóre na hřišti
−2 −1,98
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 9 % 2 % Hodnocení 18 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 21 %

Sezóny

Ročníky
Vrchlabí "B" 2025/2026 1091005,00
Vrchlabí 2024/2025 2402 005306,83
AGRO CS 1. A třída 2402 005306,83
Vrchlabí 2023/2024 1901 481315,96
1. A třída 1601 272316,01
Vrchlabí 2022/2023 2421 858405,64
Vrchlabí 2021/2022 1821 273006,02
Vrchlabí 2020/2021 80517106,01
Vrchlabí 2019/2020 3077005,83
Vrchlabí 2018/2019 1401 011105,87
Vrchlabí 2017/2018 2601 828305,90
Vrchlabí 2016/2017 2401 209206,16
JAKO 1. A třída 2401 209206,16
Vrchlabí 2015/2016 2512 170106,11
1. A třída 2512 170106,11
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení