Horák Adam

FK Jaroměř
Dres
4
kvě 5, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 22, 2008

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
28
Góly
4
V základní sestavě
27
Ze střídačky
1
Odehrané minuty
2 326
Hodnocení
6,29
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 13 Slavoj Předměřice nad Labem R 2 - 2 91 1 0 0 7,2
  2. STARMON Krajský přebor čvn 12 Solnice V 3 - 1 76 0 0 0 6,9
  3. STARMON Krajský přebor čvn 7 Roudnice R 1 - 1 95 0 0 0 6,1
  4. STARMON Krajský přebor kvě 31 Vrchlabí P 0 - 1 46 0 0 0 5,4
  5. STARMON Krajský přebor kvě 24 Červený Kostelec V 1 - 2 89 0 0 0 6,7
  6. STARMON Krajský přebor kvě 17 Týniště nad Orlicí R 1 - 1 92 0 0 0 6,0
  7. STARMON Krajský přebor kvě 10 Sokol Třebeš R 2 - 2 96 0 0 0 6,1
  8. STARMON Krajský přebor kvě 3 Chlumec nad Cidlinou "B" R 1 - 1 95 1 0 0 7,3
  9. STARMON Krajský přebor dub 25 Libčany P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  10. STARMON Krajský přebor dub 19 Dobruška V 2 - 0 94 0 0 0 7,3
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 326 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
27 27
Ze střídačky
1 1
Odehrané minuty
2 326 2 326
Kapitánem
11 11
Hodnocení
6,29 6,29

Útok

Góly
4 0,15
Góly ze hry
4 0,15
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
32 1,24
Obdržené góly na hřišti
26 1,01
Rozdíl skóre na hřišti
6 0,23
Zápasy bez obdrženého gólu
7 0,27

Disciplína

Žluté karty
2 0,08
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina B 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 58 % 52 % Hodnocení 41 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 38 %

Sezóny

Ročníky
Jaroměř 2025/2026 3362 768206,26
Jaroměř 2024/2025 2422 068406,34
Jaroměř 2023/2024 2922 590006,01
Jaroměř 2022/2023 2651 991206,30
Jaroměř 2021/2022 2401 829306,25
Jaroměř 2020/2021 82696007,35
Jaroměř 2019/2020 1201 071205,81
AM GNOL 1. A třída 1201 071205,81
Jaroměř 2018/2019 2011 774005,73
Jaroměř 2017/2018 2802 011406,12
Jaroměř 2016/2017 2912 316105,91
Jaroměř 2015/2016 2712 213605,28
Divize C 2712 213605,28
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení