Mokošín Patrik

SK Jičín
Dres
9
kvě 19, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2023

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
647
Hodnocení
5,64
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor srp 19, 2018 Červený Kostelec V 2 - 2 94 0 0 0 5,9
  2. VOTROK Krajský přebor srp 12, 2018 Jiskra Hořice V 1 - 0 91 0 1 0 6,7
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2018 Lázně Bělohrad V 4 - 1 90 0 0 0 7,1
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 10, 2018 Sokol Třebeš P 2 - 1 92 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor čvn 3, 2018 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 0 90 0 0 0 7,4
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 20, 2018 Vysoká nad Labem V 4 - 0 90 0 1 0 7,0
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 13, 2018 Jaroměř V 2 - 4 91 0 0 0 7,0
  8. VOTROK Krajský přebor kvě 8, 2018 Chlumec nad Cidlinou P 2 - 2 92 0 1 0 5,5
  9. VOTROK Krajský přebor kvě 6, 2018 Vrchlabí P 1 - 0 93 0 1 0 4,8
  10. VOTROK Krajský přebor dub 29, 2018 Náchod V 2 - 1 93 0 0 0 6,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 647 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
647 647
Kapitánem
7 7
Hodnocení
5,64 5,64

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,67
Obdržené góly na hřišti
15 2,09
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,42
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,56
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 14 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Jičín 2026/2027 71647405,64
5. liga 71647405,64
Jičín 2025/2026 2462 190216,29
Jičín 2024/2025 2742 543606,26
Jičín 2023/2024 2752 520405,85
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 3022 791505,93
Fortuna Divize C 3022 791505,93
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 20101 660207,50
MIACOM Krajský přebor 20101 660207,50
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 90759106,66
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 1421 253506,82
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 2452 168706,54
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 2972 4911006,45
VOTROK Krajský přebor 2972 4911006,45
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 2732 052506,42
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 2131 856516,51
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení