Mokošín Patrik

SK Jičín
Dres
9
kvě 19, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 28, 2023

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
647
Hodnocení
5,64
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C čvn 11, 2023 Dvůr Králové nad Labem V 0 - 3 81 0 0 0 7,3
  2. Fortuna Divize C čvn 2, 2023 Dobrovice V 2 - 0 95 0 0 0 7,3
  3. Fortuna Divize C kvě 28, 2023 Letohrad P 0 - 1 94 0 0 0 5,2
  4. Fortuna Divize C kvě 21, 2023 Čáslav P 3 - 1 93 0 0 0 5,1
  5. Fortuna Divize C kvě 14, 2023 Trutnov P 3 - 4 93 0 0 0 5,3
  6. Fortuna Divize C kvě 6, 2023 Brandýs nad Labem P 2 - 0 97 0 0 0 5,0
  7. Fortuna Divize C kvě 3, 2023 Ústí nad Orlicí P 2 - 1 93 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C dub 29, 2023 Vysoké Mýto V 2 - 1 94 0 0 0 6,8
  9. Fortuna Divize C dub 23, 2023 Chrudim P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  10. Fortuna Divize C dub 16, 2023 Slovan Liberec P 0 - 2 95 0 0 0 5,0
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 647 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
647 647
Kapitánem
7 7
Hodnocení
5,64 5,64

Útok

Góly
1 0,14
Góly ze hry
1 0,14
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,67
Obdržené góly na hřišti
15 2,09
Rozdíl skóre na hřišti
−3 −0,42
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
4 0,56
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 65 % 14 % Hodnocení 69 % Vytíženost Disciplína 7 % Obrana 33 %

Sezóny

Ročníky
Jičín 2026/2027 71647405,64
5. liga 71647405,64
Jičín 2025/2026 2462 190216,29
Jičín 2024/2025 2742 543606,26
Jičín 2023/2024 2752 520405,85
Cidlina Nový Bydžov 2022/2023 3022 791505,93
Fortuna Divize C 3022 791505,93
Cidlina Nový Bydžov 2021/2022 20101 660207,50
MIACOM Krajský přebor 20101 660207,50
Cidlina Nový Bydžov 2020/2021 90759106,66
Cidlina Nový Bydžov 2019/2020 1421 253506,82
Cidlina Nový Bydžov 2018/2019 2452 168706,54
Cidlina Nový Bydžov 2017/2018 2972 4911006,45
VOTROK Krajský přebor 2972 4911006,45
Cidlina Nový Bydžov 2016/2017 2732 052506,42
Cidlina Nový Bydžov 2015/2016 2131 856516,51
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení