Dres
11
kvě 20, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
7
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
737
Hodnocení
7,49
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 28, 2021 Slovan Broumov V 4 - 1 82 1 1 0 8,5
  2. AM GNOL 1. A třída říj 16, 2021 Trutnov "B" P 1 - 2 45 0 0 0 5,2
  3. AM GNOL 1. A třída říj 9, 2021 Sokol Nepolisy P 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  4. AM GNOL 1. A třída říj 2, 2021 Sobotka V 7 - 0 75 0 1 0 7,0
  5. AM GNOL 1. A třída zář 26, 2021 Solnice P 5 - 0 85 0 1 0 4,5
  6. AM GNOL 1. A třída zář 18, 2021 Bystřian Kunčice P 1 - 2 94 0 0 0 5,2
  7. AM GNOL 1. A třída zář 11, 2021 Nové Město nad Metují P 5 - 1 90 1 0 0 5,9
  8. AM GNOL 1. A třída zář 4, 2021 Náchod "B" V 2 - 2 90 1 0 0 7,1
  9. AM GNOL 1. A třída srp 29, 2021 Roudnice P 3 - 1 92 0 1 0 4,7
  10. AM GNOL 1. A třída srp 22, 2021 Třebechovice pod Orebem V 5 - 1 90 0 0 0 7,2
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 737 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
737 737
Kapitánem
8 8
Hodnocení
7,49 7,49

Útok

Góly
7 0,85
Góly ze hry
6 0,73
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,69
Obdržené góly na hřišti
8 0,98
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,71
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 99 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 81 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 87737207,49
AGRO CS 6. liga 87737207,49
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 29322 694307,24
AGRO CS 1. A třída 29322 694307,24
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 22491 976218,48
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 25222 141507,05
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 25162 007406,37
AM GNOL 1. A třída 25162 007406,37
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 21111 775606,39
AM GNOL 1. A třída 21111 775606,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení