Dres
11
kvě 20, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2021

AGRO CS 6. liga 2026/2027

Zápasy
8
Góly
7
V základní sestavě
8
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
737
Hodnocení
7,49
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 21, 2025 Sokol Provodov V 6 - 1 ×5 90 5 0 0 10,0
  2. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 14, 2025 Nové Město nad Metují P 1 - 0 94 0 0 0 5,2
  3. JAKO 1. B třída - skupina B čvn 4, 2025 Spartak Opočno V 8 - 0 ×4 84 4 0 0 10,0
  4. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 24, 2025 Olympia Hradec Králové 1901 V 0 - 5 91 2 0 0 10,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 17, 2025 Slavoj Teplice nad Metují V 3 - 0 92 3 0 0 10,0
  6. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 10, 2025 Lokomotiva Meziměstí V 1 - 6 91 3 0 0 10,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina B kvě 3, 2025 Slavoj Předměřice nad Labem V 3 - 0 90 1 0 0 8,4
  8. JAKO 1. B třída - skupina B dub 26, 2025 Náchod "B" V 3 - 6 90 2 0 0 9,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina B dub 19, 2025 Sokol Dohalice V 8 - 2 90 2 0 0 9,7
  10. JAKO 1. B třída - skupina B dub 12, 2025 Sokol Malšova Lhota V 0 - 7 ×4 90 4 0 0 10,0
2026/2027 AGRO CS 6. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 737 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
8 8
V základní sestavě
8 8
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
737 737
Kapitánem
8 8
Hodnocení
7,49 7,49

Útok

Góly
7 0,85
Góly ze hry
6 0,73
Góly z penalt
1 0,12

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
22 2,69
Obdržené góly na hřišti
8 0,98
Rozdíl skóre na hřišti
14 1,71
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,24

Disciplína

Žluté karty
2 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 6. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 87 % 99 % Hodnocení 89 % Vytíženost Disciplína 22 % Obrana 81 %

Sezóny

Ročníky
Lokomotiva Hradec Králové 2026/2027 87737207,49
AGRO CS 6. liga 87737207,49
Lokomotiva Hradec Králové 2025/2026 29322 694307,24
AGRO CS 1. A třída 29322 694307,24
Lokomotiva Hradec Králové 2024/2025 22491 976218,48
Lokomotiva Hradec Králové 2023/2024 25222 141507,05
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 25162 007406,37
AM GNOL 1. A třída 25162 007406,37
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 21111 775606,39
AM GNOL 1. A třída 21111 775606,39
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení