Dres
17
čvc 7, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
770
Hodnocení
6,68
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor lis 9, 2024 Náchod V 0 - 1 97 0 0 0 7,1
  2. VOTROK Krajský přebor lis 2, 2024 Libčany V 1 - 0 95 0 0 0 7,1
  3. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Jiskra Hořice P 3 - 1 95 0 0 0 5,0
  4. VOTROK Krajský přebor říj 19, 2024 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 4 - 2 86 0 0 0 6,9
  5. VOTROK Krajský přebor říj 13, 2024 Dobruška P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  6. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Jaroměř P 2 - 4 92 0 0 0 5,0
  7. VOTROK Krajský přebor říj 2, 2024 Týniště nad Orlicí R 0 - 0 91 0 0 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor zář 29, 2024 Sokol Železnice P 1 - 0 96 0 0 0 5,2
  9. VOTROK Krajský přebor zář 21, 2024 Sokol Třebeš P 2 - 5 94 0 0 0 4,9
  10. VOTROK Krajský přebor zář 7, 2024 Česká Skalice V 3 - 2 93 1 1 0 7,4
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 770 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
770 770
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,68 6,68

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
35 4,09
Obdržené góly na hřišti
12 1,40
Rozdíl skóre na hřišti
23 2,69
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,35

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 82 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 82 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Lhota pod Libčany 2026/2027 90770106,68
Vysoká nad Labem 2024/2025 1541 369306,13
Vysoká nad Labem 2023/2024 2682 338207,02
1. A třída 2682 338207,02
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 1271 099006,64
AM GNOL 1. A třída 1271 099006,64
Slavia Hradec Králové 2022/2023 41124006,70
Slavia Hradec Králové 2021/2022 2461 923306,91
Slavia Hradec Králové 2020/2021 90773006,64
Slavia Hradec Králové 2019/2020 1091005,20
Chlumec nad Cidlinou 2019/2020 82729006,15
Chlumec nad Cidlinou 2018/2019 1331 148206,51
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 2841 916007,01
Divize C 2841 916007,01
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení