Dres
17
čvc 7, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2025

JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027

Zápasy
9
Góly
0
V základní sestavě
9
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
770
Hodnocení
6,68
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 7. liga - skupina B říj 11 Spartak Police nad Metují "B" V 1 - 4 91 0 0 0 7,1
  2. JAKO 7. liga - skupina B říj 3 Spartak Opočno P 1 - 3 93 0 0 0 5,0
  3. JAKO 7. liga - skupina B zář 27 Spartak Kosičky V 1 - 3 90 0 1 0 6,6
  4. JAKO 7. liga - skupina B zář 20 Sokol Javornice V 6 - 3 91 0 0 0 7,0
  5. JAKO 7. liga - skupina B zář 12 Vysoká nad Labem V 0 - 2 93 0 0 0 7,3
  6. JAKO 7. liga - skupina B zář 6 Spartak Rychnov nad Kněžnou "B" V 1 - 4 92 0 0 0 7,0
  7. JAKO 7. liga - skupina B srp 29 Velichovky V 5 - 0 91 0 0 0 7,5
  8. JAKO 7. liga - skupina B srp 15 Lokomotiva Meziměstí V 14 - 0 63 0 0 0 7,5
  9. JAKO 7. liga - skupina B srp 8 Sokol Malšovice P 5 - 1 66 0 0 0 5,1
2026/2027 JAKO 7. liga - skupina B

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 770 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
770 770
Kapitánem
1 1
Hodnocení
6,68 6,68

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
35 4,09
Obdržené góly na hřišti
12 1,40
Rozdíl skóre na hřišti
23 2,69
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,35

Disciplína

Žluté karty
1 0,12
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 7. liga - skupina B 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 44 % 82 % Hodnocení 83 % Vytíženost Disciplína 41 % Obrana 82 %

Sezóny

Ročníky
Sokol Lhota pod Libčany 2026/2027 90770106,68
Vysoká nad Labem 2024/2025 1541 369306,13
Vysoká nad Labem 2023/2024 2682 338207,02
1. A třída 2682 338207,02
Lokomotiva Hradec Králové 2022/2023 1271 099006,64
AM GNOL 1. A třída 1271 099006,64
Slavia Hradec Králové 2022/2023 41124006,70
Slavia Hradec Králové 2021/2022 2461 923306,91
Slavia Hradec Králové 2020/2021 90773006,64
Slavia Hradec Králové 2019/2020 1091005,20
Chlumec nad Cidlinou 2019/2020 82729006,15
Chlumec nad Cidlinou 2018/2019 1331 148206,51
Olympia Hradec Králové 1901 2015/2016 2841 916007,01
Divize C 2841 916007,01
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení