Bora Aleksandr

Bez angažmá
čvc 5, 1995
31 let
Země
CZEČesko

4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025

Zápasy
28
Góly
2
V základní sestavě
22
Ze střídačky
6
Odehrané minuty
1 984
Hodnocení
5,85
Žluté karty
10
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 14, 2025 Benešov P 5 - 0 93 0 0 0 4,9
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C čvn 7, 2025 Turnov V 3 - 1 95 1 0 0 8,5
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 31, 2025 Cidlina Nový Bydžov R 1 - 1 97 0 1 0 5,6
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 24, 2025 Velké Hamry P 2 - 4 95 0 0 0 5,1
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 18, 2025 Hlinsko P 1 - 0 23 0 1 0 5,5
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10, 2025 Slavia Hradec Králové V 5 - 0 56 0 1 0 6,6
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 4, 2025 Horní Ředice R 3 - 3 76 0 1 0 6,0
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26, 2025 Kosmonosy R 0 - 0 77 0 0 0 6,3
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 20, 2025 Spartak Police nad Metují R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 12, 2025 Slovan Hrádek nad Nisou 1910 R 0 - 0 97 0 0 0 6,3
2024/2025 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 984 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
28 28
V základní sestavě
22 22
Ze střídačky
6 6
Odehrané minuty
1 984 1 984
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,85 5,85

Útok

Góly
2 0,09
Góly ze hry
2 0,09
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
25 1,13
Obdržené góly na hřišti
38 1,72
Rozdíl skóre na hřišti
−13 −0,59
Zápasy bez obdrženého gólu
5 0,23

Disciplína

Žluté karty
10 0,45
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2024/2025.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 47 % 26 % Hodnocení 79 % Vytíženost Disciplína 8 % Obrana 36 %

Sezóny

Ročníky
Dobrovice 2024/2025 2821 9841005,85
Dobrovice 2023/2024 2902 5871005,78
Fortuna Divize C 2902 5871005,78
Dobrovice 2022/2023 2021 4331005,94
Fortuna Divize C 2021 4331005,94
Kolín 2016/2017 242712106,27
Fortuna Divize C 242712106,27
Sokol Družba Suchdol 2015/2016 130787515,57
Divize C 130787515,57
Sparta Kutná Hora 2015/2016 1311 103305,95
Divize C 1311 103305,95
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení