Dres
11
zář 12, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 5, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
4
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
550
Hodnocení
7,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor bře 31, 2024 Červený Kostelec V 3 - 2 101 1 0 0 7,5
  2. VOTROK Krajský přebor bře 17, 2024 Chlumec nad Cidlinou R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  3. VOTROK Krajský přebor bře 9, 2024 Dobruška V 1 - 2 91 1 0 0 7,9
  4. VOTROK Krajský přebor lis 12, 2023 Solnice P 2 - 3 95 0 0 0 5,2
  5. VOTROK Krajský přebor lis 4, 2023 Jičín R 1 - 1 91 0 0 0 6,0
  6. VOTROK Krajský přebor říj 29, 2023 Libčany R 1 - 1 91 1 0 0 7,1
  7. VOTROK Krajský přebor říj 22, 2023 Jaroměř P 5 - 1 94 1 0 0 5,6
  8. VOTROK Krajský přebor říj 1, 2023 Lázně Bělohrad V 3 - 2 101 0 1 0 6,5
  9. VOTROK Krajský přebor zář 24, 2023 Sokol Třebeš P 5 - 2 90 1 0 0 6,0
  10. M GROUP CZ Krajský přebor čvn 17, 2023 Spartak Rychnov nad Kněžnou V 3 - 2 92 0 0 0 6,8
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 550 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
550 550
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
4 0,65
Góly ze hry
4 0,65
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,47
Obdržené góly na hřišti
7 1,15
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 95 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 64550007,08
5. liga 64550007,08
Jiskra Hořice 2025/2026 19121 546107,55
AGRO CS 1. A třída 19121 546107,55
Jiskra Hořice 2024/2025 1981 653006,52
Jiskra Hořice 2023/2024 14131 319107,00
VOTROK Krajský přebor 14131 319107,00
Jiskra Hořice 2022/2023 21171 848006,90
Jiskra Hořice 2021/2022 119943007,45
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 99773107,36
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 78633007,60
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 13181 109108,23
AM GNOL 1. A třída 13181 109108,23
Lokomotiva Hradec Králové 2018/2019 20201 825207,57
AM GNOL 1. A třída 20201 825207,57
Lokomotiva Hradec Králové 2017/2018 17281 515108,69
Kratonohy 2016/2017 43363007,52
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení