Dres
11
zář 12, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 5, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
4
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
550
Hodnocení
7,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 5. liga říj 11 Sokol Třebeš V 4 - 2 93 1 0 0 8,4
  2. 5. liga říj 4 Jaroměř P 2 - 0 91 0 0 0 5,0
  3. 5. liga zář 27 Lázně Bělohrad P 0 - 2 94 0 0 0 5,0
  4. 5. liga zář 20 Česká Skalice R 0 - 0 92 0 0 0 6,3
  5. 5. liga zář 13 Vrchlabí V 2 - 0 93 1 0 0 8,3
  6. 5. liga srp 9 Sokol Železnice V 3 - 1 87 2 0 0 9,5
  7. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Dvůr Králové nad Labem R 0 - 0 94 0 0 0 6,3
  8. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Solnice P 0 - 3 92 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor čvn 8, 2025 Červený Kostelec P 4 - 1 92 0 0 0 5,0
  10. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Chlumec nad Cidlinou V 5 - 1 92 2 0 0 9,6
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 550 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
550 550
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
4 0,65
Góly ze hry
4 0,65
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,47
Obdržené góly na hřišti
7 1,15
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 95 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 64550007,08
5. liga 64550007,08
Jiskra Hořice 2025/2026 19121 546107,55
AGRO CS 1. A třída 19121 546107,55
Jiskra Hořice 2024/2025 1981 653006,52
Jiskra Hořice 2023/2024 14131 319107,00
VOTROK Krajský přebor 14131 319107,00
Jiskra Hořice 2022/2023 21171 848006,90
Jiskra Hořice 2021/2022 119943007,45
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 99773107,36
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 78633007,60
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 13181 109108,23
AM GNOL 1. A třída 13181 109108,23
Lokomotiva Hradec Králové 2018/2019 20201 825207,57
AM GNOL 1. A třída 20201 825207,57
Lokomotiva Hradec Králové 2017/2018 17281 515108,69
Kratonohy 2016/2017 43363007,52
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení