Dres
11
zář 12, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
led 5, 2022

5. liga 2026/2027

Zápasy
6
Góly
4
V základní sestavě
6
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
550
Hodnocení
7,08
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída říj 5, 2019 Slovan Broumov V 5 - 1 90 2 0 0 9,2
  2. AM GNOL 1. A třída zář 28, 2019 Nové Město nad Metují V 2 - 4 45 1 0 0 8,3
  3. AM GNOL 1. A třída zář 15, 2019 Trutnov "B" P 4 - 4 94 1 0 0 7,3
  4. AM GNOL 1. A třída zář 7, 2019 Bystřian Kunčice V 3 - 2 91 2 0 0 9,3
  5. AM GNOL 1. A třída zář 1, 2019 Jaroměř P 2 - 0 95 0 0 0 5,0
  6. AM GNOL 1. A třída srp 24, 2019 Velké Poříčí V 4 - 0 90 2 0 0 9,9
  7. AM GNOL 1. A třída srp 18, 2019 Týniště nad Orlicí V 0 - 4 92 1 0 0 8,4
  8. AM GNOL 1. A třída srp 10, 2019 Roudnice V 1 - 2 90 1 0 0 7,7
  9. AM GNOL 1. A třída čvn 15, 2019 Trutnov "B" V 3 - 3 90 1 0 0 7,0
  10. AM GNOL 1. A třída čvn 9, 2019 Česká Skalice V 0 - 1 92 0 0 0 7,1
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 550 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
6 6
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
550 550
Kapitánem
0 0
Hodnocení
7,08 7,08

Útok

Góly
4 0,65
Góly ze hry
4 0,65
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 1,47
Obdržené góly na hřišti
7 1,15
Rozdíl skóre na hřišti
2 0,33
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,33

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 70 % 95 % Hodnocení 59 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 68 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2026/2027 64550007,08
5. liga 64550007,08
Jiskra Hořice 2025/2026 19121 546107,55
AGRO CS 1. A třída 19121 546107,55
Jiskra Hořice 2024/2025 1981 653006,52
Jiskra Hořice 2023/2024 14131 319107,00
VOTROK Krajský přebor 14131 319107,00
Jiskra Hořice 2022/2023 21171 848006,90
Jiskra Hořice 2021/2022 119943007,45
Lokomotiva Hradec Králové 2021/2022 99773107,36
Lokomotiva Hradec Králové 2020/2021 78633007,60
Lokomotiva Hradec Králové 2019/2020 13181 109108,23
AM GNOL 1. A třída 13181 109108,23
Lokomotiva Hradec Králové 2018/2019 20201 825207,57
AM GNOL 1. A třída 20201 825207,57
Lokomotiva Hradec Králové 2017/2018 17281 515108,69
Kratonohy 2016/2017 43363007,52
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení