Váňa Vojtěch

SK Roudnice
Dres
17
zář 29, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
bře 1, 2024

STARMON Krajský přebor 2025/2026

Zápasy
22
Góly
2
V základní sestavě
9
Ze střídačky
13
Odehrané minuty
985
Hodnocení
6,15
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. Divize C lis 15, 2015 Semily P 2 - 2 46 1 0 0 7,4
  2. Divize C lis 8, 2015 Turnov P 0 - 0 17 0 0 0 6,0
  3. Divize C zář 20, 2015 Vysoké Mýto P 2 - 3 32 0 0 0 4,9
  4. Divize C zář 12, 2015 Sokol Družba Suchdol V 1 - 3 20 0 0 0 6,3
  5. Divize C srp 22, 2015 Ústí nad Orlicí P 2 - 0 24 0 0 0 5,7
  6. Divize C srp 9, 2015 Sparta Kutná Hora P 3 - 1 9 0 0 0 –
2025/2026 STARMON Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 985 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
22 22
V základní sestavě
9 9
Ze střídačky
13 13
Odehrané minuty
985 985
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,15 6,15

Útok

Góly
2 0,18
Góly ze hry
1 0,09
Góly z penalt
1 0,09

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
12 1,10
Obdržené góly na hřišti
11 1,01
Rozdíl skóre na hřišti
1 0,09
Zápasy bez obdrženého gólu
3 0,27

Disciplína

Žluté karty
2 0,18
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži STARMON Krajský přebor 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 56 % 61 % Hodnocení 57 % Vytíženost Disciplína 30 % Obrana 72 %

Sezóny

Ročníky
Roudnice 2025/2026 222985206,15
Roudnice 2024/2025 193877106,37
Roudnice 2023/2024 1501 294206,11
1. A třída 1501 294206,11
Jičín 2023/2024 161909105,85
Roudnice 2022/2023 162731116,06
Roudnice 2021/2022 2271 492206,67
AM GNOL 1. A třída 2271 492206,67
Jičín 2020/2021 121697206,24
Jičín 2019/2020 1741 399405,90
Tatran Hostinné 2017/2018 2411 657515,40
AM GNOL 1. A třída 2411 657515,40
Jaroměř 2016/2017 212702006,04
Jaroměř 2015/2016 61148006,06
Divize C 61148006,06
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení