Kocourek Jakub

Konec kariéry
říj 2, 1995
31 let
Země
CZEČesko

AM GNOL 1. A třída 2022/2023

Zápasy
23
Góly
18
V základní sestavě
23
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 069
Hodnocení
6,45
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C bře 8, 2020 Polaban Nymburk V 1 - 3 18 0 0 0 6,1
  2. Fortuna Divize C lis 10, 2019 Polaban Nymburk V 5 - 0 10 0 0 0 6,0
  3. Fortuna Divize C lis 2, 2019 Sparta Kutná Hora V 1 - 1 17 0 0 0 6,0
  4. Fortuna Divize C říj 27, 2019 Vysoké Mýto P 1 - 3 47 0 0 0 5,6
  5. Fortuna Divize C říj 20, 2019 Poříčany V 2 - 3 28 0 0 0 6,6
  6. Fortuna Divize C říj 13, 2019 Náchod V 1 - 1 60 0 0 0 5,6
  7. Fortuna Divize C říj 5, 2019 Ostrá P 1 - 0 92 0 0 0 5,2
  8. Fortuna Divize C zář 29, 2019 Dvůr Králové nad Labem V 2 - 1 5 0 0 0 –
  9. Fortuna Divize C zář 22, 2019 Kolín P 1 - 3 17 0 0 0 5,7
  10. Fortuna Divize C zář 8, 2019 Hlinsko V 2 - 1 15 0 0 0 6,5
2022/2023 AM GNOL 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 069 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
23 23
V základní sestavě
23 23
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 069 2 069
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,45 6,45

Útok

Góly
18 0,78
Góly ze hry
18 0,78
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
42 1,83
Obdržené góly na hřišti
86 3,74
Rozdíl skóre na hřišti
−44 −1,91
Zápasy bez obdrženého gólu
2 0,09

Disciplína

Žluté karty
1 0,04
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AM GNOL 1. A třída 2022/2023.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 72 % 83 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 57 % Obrana 13 %

Sezóny

Ročníky
Sobotka 2022/2023 23182 069106,45
AM GNOL 1. A třída 23182 069106,45
Sobotka 2021/2022 2131 819206,25
AM GNOL 1. A třída 2131 819206,25
Sobotka 2020/2021 42367106,35
Ostrá 2019/2020 1018006,10
Benátky nad Jizerou 2019/2020 110335005,97
Fortuna Divize C 110335005,97
Benátky nad Jizerou 2018/2019 2741 937306,32
Fortuna Divize C 2741 937306,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení