Melichar Jiří

Konec kariéry
říj 1, 1995
31 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2017/2018

Zápasy
25
Góly
15
V základní sestavě
25
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 222
Hodnocení
6,51
Žluté karty
6
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída kvě 8, 2016 České Meziříčí V 2 - 0 45 0 0 0 6,6
  2. 1. A třída dub 30, 2016 Třebechovice pod Orebem P 1 - 1 93 0 0 0 6,0
  3. 1. A třída dub 24, 2016 Nový Hradec Králové P 0 - 1 92 0 0 0 5,2
  4. 1. A třída dub 17, 2016 Roudnice V 1 - 3 92 1 1 0 7,7
  5. 1. A třída dub 10, 2016 Sparta Úpice V 5 - 1 91 2 0 0 9,7
  6. 1. A třída dub 6, 2016 Lázně Bělohrad P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  7. 1. A třída dub 3, 2016 Černilov V 0 - 3 79 1 0 0 8,3
  8. 1. A třída bře 27, 2016 Sobotka V 2 - 1 76 2 0 0 9,2
  9. 1. A třída bře 19, 2016 Sokol Nepolisy V 0 - 3 20 0 0 0 6,1
  10. 1. A třída říj 11, 2015 Miletín V 0 - 0 48 0 0 0 6,0
2017/2018 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 222 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
25 25
V základní sestavě
25 25
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 222 2 222
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,51 6,51

Útok

Góly
15 0,61
Góly ze hry
15 0,61
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
29 1,17
Obdržené góly na hřišti
47 1,90
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −0,73
Zápasy bez obdrženého gólu
8 0,32

Disciplína

Žluté karty
6 0,24
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2017/2018.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 66 % 87 % Hodnocení 85 % Vytíženost Disciplína 28 % Obrana 37 %

Sezóny

Ročníky
Jiskra Hořice 2017/2018 25152 222606,51
VOTROK Krajský přebor 25152 222606,51
Jiskra Hořice 2016/2017 2471 466406,26
Jiskra Hořice 2015/2016 1861 039206,55
1. A třída 1861 039206,55
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení