Dres
9
říj 6, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 10, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
555
Hodnocení
5,96
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. STARMON Krajský přebor kvě 9 Týniště nad Orlicí P 3 - 1 94 0 0 0 5,1
  2. STARMON Krajský přebor kvě 3 Sokol Třebeš V 2 - 1 96 0 0 0 6,9
  3. STARMON Krajský přebor dub 29 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 1 94 0 1 0 4,6
  4. STARMON Krajský přebor dub 25 Chlumec nad Cidlinou "B" P 1 - 0 95 0 1 0 4,8
  5. STARMON Krajský přebor dub 19 Libčany P 0 - 2 93 0 1 0 4,6
  6. STARMON Krajský přebor dub 12 Dobruška P 4 - 0 72 0 0 0 5,0
  7. STARMON Krajský přebor dub 5 Sokol Železnice R 2 - 2 98 0 0 0 6,0
  8. STARMON Krajský přebor bře 29 Jaroměř R 0 - 0 95 0 0 0 6,3
  9. STARMON Krajský přebor bře 21 Jičín P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
  10. STARMON Krajský přebor bře 15 Cidlina Nový Bydžov P 3 - 11 61 0 1 0 4,7
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 555 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
555 555
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,11
Obdržené góly na hřišti
13 2,11
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
2 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 41 % Hodnocení 60 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2026/2027 71555205,96
5. liga 71555205,96
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2025/2026 2852 388605,96
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2024/2025 1631 369406,19
Náchod 2023/2024 2541 966306,67
Náchod 2022/2023 2532 106805,76
Fortuna Divize C 2532 106805,76
Náchod 2021/2022 2612 270405,94
Fortuna Divize C 2612 270405,94
Náchod 2020/2021 80715106,89
Fortuna Divize C 80715106,89
Náchod 2019/2020 1631 367806,63
Fortuna Divize C 1631 367806,63
Náchod 2018/2019 2942 358805,84
Fortuna Divize C 2642 130705,72
Náchod 2017/2018 3562 996406,95
Náchod 2016/2017 2722 188515,37
Fortuna Divize C 2722 188515,37
Náchod 2015/2016 30152 489207,16
VOTROK Krajský přebor 27152 298207,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení