Dres
9
říj 6, 1995
31 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 10, 2024

5. liga 2026/2027

Zápasy
7
Góly
1
V základní sestavě
7
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
555
Hodnocení
5,96
Žluté karty
2
Červené karty
0

Zápasy

  1. AM GNOL 1. A třída zář 23, 2018 Slovan Broumov V 3 - 2 91 0 0 0 6,8
  2. AM GNOL 1. A třída zář 9, 2018 Bystřian Kunčice V 1 - 0 45 0 0 0 6,6
  3. AM GNOL 1. A třída srp 26, 2018 Spartak Police nad Metují V 2 - 0 92 0 1 0 6,9
  4. AM GNOL 1. A třída čvn 3, 2018 Bystřian Kunčice P 2 - 2 93 0 0 0 6,1
  5. AM GNOL 1. A třída dub 1, 2018 Spartak Kobylice V 1 - 1 94 0 0 0 6,1
  6. AM GNOL 1. A třída lis 12, 2017 Dobruška V 3 - 2 90 0 0 0 6,7
  7. AM GNOL 1. A třída říj 21, 2017 Sobotka P 7 - 1 45 0 0 0 5,6
  8. AM GNOL 1. A třída zář 24, 2017 Týniště nad Orlicí V 3 - 1 45 0 0 0 6,6
  9. AM GNOL 1. A třída zář 10, 2017 Kratonohy "B" V 4 - 2 45 0 0 0 6,9
2026/2027 5. liga

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 555 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
7 7
V základní sestavě
7 7
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
555 555
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,96 5,96

Útok

Góly
1 0,16
Góly ze hry
1 0,16
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
13 2,11
Obdržené góly na hřišti
13 2,11
Rozdíl skóre na hřišti
0 0,00
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,16

Disciplína

Žluté karty
2 0,32
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 5. liga 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 75 % 41 % Hodnocení 60 % Vytíženost Disciplína 18 % Obrana 32 %

Sezóny

Ročníky
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2026/2027 71555205,96
5. liga 71555205,96
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2025/2026 2852 388605,96
Spartak Rychnov nad Kněžnou 2024/2025 1631 369406,19
Náchod 2023/2024 2541 966306,67
Náchod 2022/2023 2532 106805,76
Fortuna Divize C 2532 106805,76
Náchod 2021/2022 2612 270405,94
Fortuna Divize C 2612 270405,94
Náchod 2020/2021 80715106,89
Fortuna Divize C 80715106,89
Náchod 2019/2020 1631 367806,63
Fortuna Divize C 1631 367806,63
Náchod 2018/2019 2942 358805,84
Fortuna Divize C 2642 130705,72
Náchod 2017/2018 3562 996406,95
Náchod 2016/2017 2722 188515,37
Fortuna Divize C 2722 188515,37
Náchod 2015/2016 30152 489207,16
VOTROK Krajský přebor 27152 298207,26
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení