Dres
9
říj 30, 1995
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
srp 15, 2014

AGRO CS 1. A třída 2025/2026

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
0
Ze střídačky
4
Odehrané minuty
34
Hodnocení
6,20
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor dub 12, 2025 Chlumec nad Cidlinou R 3 - 3 7 0 0 0 –
  2. VOTROK Krajský přebor bře 23, 2025 Libčany P 0 - 6 47 0 0 0 5,2
  3. VOTROK Krajský přebor bře 16, 2025 Jiskra Hořice P 3 - 1 67 0 0 0 5,7
  4. VOTROK Krajský přebor lis 16, 2024 Dobruška V 3 - 1 14 0 0 0 6,1
  5. VOTROK Krajský přebor lis 10, 2024 Jaroměř V 1 - 2 12 0 0 0 6,1
  6. VOTROK Krajský přebor lis 3, 2024 Sokol Železnice V 4 - 2 9 0 0 0 –
  7. VOTROK Krajský přebor říj 27, 2024 Sokol Třebeš P 1 - 0 28 0 0 0 5,9
  8. VOTROK Krajský přebor říj 20, 2024 Týniště nad Orlicí V 2 - 1 23 0 0 0 5,9
  9. VOTROK Krajský přebor říj 12, 2024 Jičín P 2 - 1 91 0 0 0 5,2
  10. VOTROK Krajský přebor říj 5, 2024 Dvůr Králové nad Labem R 2 - 2 15 0 0 0 6,4
2025/2026 AGRO CS 1. A třída

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 34 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
0 0
Ze střídačky
4 4
Odehrané minuty
34 34
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,20 6,20

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
3 7,94
Obdržené góly na hřišti
0 0,00
Rozdíl skóre na hřišti
3 7,94
Zápasy bez obdrženého gólu
0 0,00

Disciplína

Žluté karty
1 2,65
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži AGRO CS 1. A třída 2025/2026.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 50 % 67 % Hodnocení 13 % Vytíženost Disciplína 0 % Obrana 100 %

Sezóny

Ročníky
Česká Skalice 2025/2026 4034106,20
Česká Skalice 2024/2025 160697005,84
Česká Skalice 2023/2024 2611 213005,96
Česká Skalice 2022/2023 101486006,66
Česká Skalice 2021/2022 2451 420006,60
AM GNOL 1. A třída 2451 420006,60
Česká Skalice 2020/2021 60379006,03
Česká Skalice 2019/2020 82231006,10
Česká Skalice 2018/2019 2731 297106,03
AM GNOL 1. A třída 2731 297106,03
Česká Skalice 2017/2018 237950106,60
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení