Heřman Mikuláš

MFK Trutnov
Dres
20
pro 3, 1995
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 31, 2025

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
4
Góly
0
V základní sestavě
4
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
375
Hodnocení
6,98
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. VOTROK Krajský přebor čvn 21, 2025 Jaroměř V 2 - 0 53 0 0 0 6,6
  2. VOTROK Krajský přebor čvn 17, 2025 Jičín V 3 - 1 94 0 0 0 6,9
  3. VOTROK Krajský přebor čvn 15, 2025 Sokol Železnice R 0 - 0 96 0 0 0 7,0
  4. VOTROK Krajský přebor čvn 1, 2025 Týniště nad Orlicí P 0 - 1 96 0 0 0 5,0
  5. VOTROK Krajský přebor kvě 25, 2025 Česká Skalice V 0 - 1 94 0 0 0 7,8
  6. VOTROK Krajský přebor kvě 17, 2025 Dvůr Králové nad Labem P 3 - 4 95 0 0 0 4,5
  7. VOTROK Krajský přebor kvě 4, 2025 Červený Kostelec P 1 - 2 95 0 0 0 4,7
  8. VOTROK Krajský přebor dub 26, 2025 Chlumec nad Cidlinou P 1 - 0 94 0 0 0 5,0
  9. VOTROK Krajský přebor dub 19, 2025 Vysoká nad Labem V 1 - 0 92 0 0 0 7,8
  10. VOTROK Krajský přebor dub 12, 2025 Náchod P 6 - 0 90 0 0 0 4,3
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 375 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
4 4
V základní sestavě
4 4
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
375 375
Kapitánem
0 0
Hodnocení
6,98 6,98

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
9 2,16
Obdržené góly na hřišti
3 0,72
Rozdíl skóre na hřišti
6 1,44
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,24

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 81 % 100 % Hodnocení 40 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 95 %

Sezóny

Ročníky
Trutnov 2026/2027 40375006,98
Trutnov 2025/2026 1401 278106,31
Sokol Třebeš 2024/2025 2732 376106,35
Sokol Stěžery 2024/2025 1096004,30
Sokol Třebeš 2023/2024 2211 622006,23
Sokol Třebeš 2022/2023 3012 461306,24
Sokol Třebeš 2021/2022 3122 755106,01
Sokol Třebeš 2020/2021 80659005,97
Sokol Třebeš 2019/2020 1301 188006,16
Sokol Třebeš 2018/2019 2201 943206,25
Sokol Třebeš 2017/2018 2201 896005,97
Sokol Třebeš 2016/2017 2802 509006,67
JAKO 1. A třída 2802 509006,67
Sokol Třebeš 2015/2016 3002 737106,34
1. A třída 3002 737106,34
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení