Šmucer Pavel

Konec kariéry
pro 10, 1995
30 let
Země
CZEČesko

JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019

Zápasy
24
Góly
5
V základní sestavě
24
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
2 142
Hodnocení
5,64
Žluté karty
4
Červené karty
0

Zápasy

  1. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 15, 2019 Kopidlno P 1 - 12 91 0 1 0 4,2
  2. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 8, 2019 Vrchlabí "B" P 0 - 0 90 0 0 0 6,3
  3. JAKO 1. B třída - skupina A čvn 1, 2019 Sokol Nepolisy P 2 - 8 90 0 0 0 4,7
  4. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 25, 2019 Dolní Kalná P 3 - 0 90 0 0 0 5,0
  5. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 18, 2019 Nová Paka P 0 - 6 90 0 0 0 4,8
  6. JAKO 1. B třída - skupina A kvě 12, 2019 Dvůr Králové nad Labem "B" P 6 - 0 69 0 0 0 5,0
  7. JAKO 1. B třída - skupina A dub 27, 2019 Jiskra Kocbeře P 1 - 0 91 0 0 0 5,2
  8. JAKO 1. B třída - skupina A dub 13, 2019 Sokol Nemyčeves P 5 - 4 87 0 0 0 5,7
  9. JAKO 1. B třída - skupina A dub 6, 2019 Sokol Železnice P 1 - 3 90 1 0 0 6,1
  10. JAKO 1. B třída - skupina A bře 30, 2019 Slavoj Skřivany P 1 - 2 92 0 0 0 5,2
2018/2019 JAKO 1. B třída - skupina A

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 2 142 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
24 24
V základní sestavě
24 24
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
2 142 2 142
Kapitánem
3 3
Hodnocení
5,64 5,64

Útok

Góly
5 0,21
Góly ze hry
5 0,21
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
35 1,47
Obdržené góly na hřišti
86 3,61
Rozdíl skóre na hřišti
−51 −2,14
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,04

Disciplína

Žluté karty
4 0,17
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži JAKO 1. B třída - skupina A 2018/2019.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 52 % 15 % Hodnocení 95 % Vytíženost Disciplína 36 % Obrana 12 %

Sezóny

Ročníky
Tatran Hostinné 2018/2019 2452 142405,64
Tatran Hostinné 2017/2018 2812 011215,42
AM GNOL 1. A třída 2812 011215,42
Tatran Hostinné 2016/2017 2912 263205,85
JAKO 1. A třída 2912 263205,85
Tatran Hostinné 2015/2016 2732 237206,32
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení