Dobřichovský Mirek

Konec kariéry
pro 1, 1995
30 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
14
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 236
Hodnocení
5,19
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. 1. A třída bře 19, 2016 Nový Hradec Králové V 1 - 2 94 0 0 0 6,6
  2. 1. A třída lis 7, 2015 Bystřian Kunčice V 2 - 0 91 0 0 0 8,0
  3. 1. A třída říj 31, 2015 Sparta Úpice V 2 - 4 93 0 0 0 6,8
  4. 1. A třída říj 25, 2015 Jiskra Hořice P 0 - 1 92 0 0 0 5,0
  5. 1. A třída srp 19, 2015 Roudnice P 4 - 1 86 0 1 1 1,7
  6. 1. A třída srp 15, 2015 Nový Hradec Králové V 5 - 0 90 0 0 0 8,2
  7. 1. A třída srp 9, 2015 Vrchlabí V 2 - 4 73 0 1 0 5,0
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 236 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 236 1 236
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,19 5,19

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,02
Obdržené góly na hřišti
32 2,33
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −1,31
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 31 % 15 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2023/2024 1701 458115,24
Lázně Bělohrad 2022/2023 2902 637106,64
AM GNOL 1. A třída 2902 637106,64
Dvůr Králové nad Labem 2021/2022 70559005,67
Fortuna Divize C 30193004,95
Dvůr Králové nad Labem "B" 2020/2021 40365005,85
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 1301 136315,38
JAKO 1. A třída 1301 136315,38
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 1701 409515,65
1. A třída 1701 409515,65
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení