Dobřichovský Mirek

Konec kariéry
pro 1, 1995
30 let
Země
CZEČesko

VOTROK Krajský přebor 2023/2024

Zápasy
14
Góly
0
V základní sestavě
14
Ze střídačky
0
Odehrané minuty
1 236
Hodnocení
5,19
Žluté karty
1
Červené karty
0

Zápasy

  1. Fortuna Divize C kvě 8, 2022 Sparta Kolín P 2 - 0 93 0 0 0 4,6
  2. Fortuna Divize C dub 15, 2022 Hlinsko R 3 - 3 94 0 0 0 5,3
  3. Fortuna Divize C zář 28, 2021 Tochovice R 1 - 1 6 0 0 0 –
2023/2024 VOTROK Krajský přebor

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 1 236 · porovnání s brankáři soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
14 14
V základní sestavě
14 14
Ze střídačky
0 0
Odehrané minuty
1 236 1 236
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,19 5,19

Útok

Góly
0 0,00
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
0 0,00

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
14 1,02
Obdržené góly na hřišti
32 2,33
Rozdíl skóre na hřišti
−18 −1,31
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,07

Disciplína

Žluté karty
1 0,07
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s brankáři soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži VOTROK Krajský přebor 2023/2024.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Čistá konta 31 % 15 % Hodnocení 50 % Vytíženost Disciplína 23 % Obrana 28 %

Sezóny

Ročníky
Lázně Bělohrad 2023/2024 1701 458115,24
Lázně Bělohrad 2022/2023 2902 637106,64
AM GNOL 1. A třída 2902 637106,64
Dvůr Králové nad Labem 2021/2022 70559005,67
Fortuna Divize C 30193004,95
Dvůr Králové nad Labem "B" 2020/2021 40365005,85
Sokol Bílá Třemešná 2016/2017 1301 136315,38
JAKO 1. A třída 1301 136315,38
Sokol Bílá Třemešná 2015/2016 1701 409515,65
1. A třída 1701 409515,65
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení