Testovací provoz
Zápasy
Soutěže
Kluby
Hráči
Můj přehled
O projektu
Zápasy
Soutěže
Hráči
Přehled
Mayer Denis
FC Hlinsko
Sledovat
Přehled
Zápasy
Výkon
Profil
Sezóny
Přestupy
Síň slávy
Sezóny
Ročník
Klub
Soutěž
Ročníky
Hlinsko
2026/2027
9
2
598
0
0
5,84
4. česká fotbalová liga – skupina C
9
2
598
0
0
5,84
Hlinsko
2025/2026
27
14
2 253
5
0
6,31
4. česká fotbalová liga – skupina C
27
14
2 253
5
0
6,31
Hlinsko
2024/2025
30
9
2 631
4
0
6,31
4. česká fotbalová liga – skupina C
30
9
2 631
4
0
6,31
Hlinsko
2023/2024
20
6
1 019
1
0
6,53
Fortuna Divize C
20
6
1 019
1
0
6,53
Hlinsko
2022/2023
24
3
1 484
1
0
6,29
Fortuna Divize C
24
3
1 484
1
0
6,29
Sokol Živanice
2015/2016
10
0
154
1
0
6,04
Divize C
10
0
154
1
0
6,04
Zápasy
Góly
Minuty
Žluté karty
Červené karty
Hodnocení