Mayer Denis

FC Hlinsko
Dres
10
bře 24, 1996
30 let
Země
CZEČesko
V klubu od
čvc 1, 2022

4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027

Zápasy
9
Góly
2
V základní sestavě
6
Ze střídačky
3
Odehrané minuty
598
Hodnocení
5,84
Žluté karty
0
Červené karty
0

Zápasy

  1. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 18, 2025 Dobrovice V 1 - 0 93 1 0 0 8,6
  2. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 10, 2025 Chrudim P 2 - 0 93 0 0 0 5,0
  3. 4. česká fotbalová liga – skupina C kvě 4, 2025 Vysoké Mýto V 1 - 0 98 0 0 0 7,1
  4. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 26, 2025 Přepeře P 5 - 0 22 0 0 0 5,5
  5. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 23, 2025 Slavia Hradec Králové R 2 - 2 94 1 0 0 7,3
  6. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 18, 2025 Benešov P 0 - 2 93 0 0 0 5,0
  7. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 13, 2025 Turnov R 1 - 1 97 0 0 0 6,1
  8. 4. česká fotbalová liga – skupina C dub 6, 2025 Cidlina Nový Bydžov V 1 - 0 94 1 0 0 8,6
  9. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 29, 2025 Velké Hamry P 1 - 0 94 0 1 0 4,8
  10. 4. česká fotbalová liga – skupina C bře 22, 2025 Brandýs nad Labem P 3 - 0 91 0 0 0 5,0
2026/2027 4. česká fotbalová liga – skupina C

Výkon v sezóně

Odehrané minuty: 598 · porovnání s hráči v poli soutěže

Hra

Pořadí
Co znamená pořadí

Pruh ukazuje, jak si hráč u každé statistiky stojí proti ostatním hráčům na stejné pozici ve vybrané soutěži. Čím delší a světlejší pruh, tím víc v té statistice patří k nejlepším na své pozici.

Délka pruhu je pořadí hráče v percentilech. Porovnávají se všichni hráči stejné pozice, kteří ve vybrané soutěži nastoupili — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli.

Zápasy
9 9
V základní sestavě
6 6
Ze střídačky
3 3
Odehrané minuty
598 598
Kapitánem
0 0
Hodnocení
5,84 5,84

Útok

Góly
2 0,30
Góly ze hry
0 0,00
Góly z penalt
2 0,30

Tým na hřišti

Góly týmu na hřišti
11 1,66
Obdržené góly na hřišti
18 2,71
Rozdíl skóre na hřišti
−7 −1,05
Zápasy bez obdrženého gólu
1 0,15

Disciplína

Žluté karty
0 0,00
Červené karty
0 0,00

Herní profil

Statistiky v porovnání s hráči v poli soutěže
Herní profil

Graf ukazuje silné a slabé stránky hráče v porovnání s podobnými hráči.

Útok je průměr pořadí v gólech hráče a v gólech, které tým dal, když byl hráč na hřišti. Statistiky jsou přepočtené na 90 minut (hodnocení a vytíženost ne) a počítají se ze zápasů v soutěži 4. česká fotbalová liga – skupina C 2026/2027.

Hráč se porovnává s hráči na stejné pozici ve stejné soutěži — brankáři s brankáři, ostatní s hráči v poli — a dostane pořadí v percentilech. Například 90 % u disciplíny znamená, že dostává méně karet než 90 % hráčů na své pozici. U obrany (obdržené góly na hřišti) a disciplíny (žluté karty) je vysoké číslo dobré: obdržel méně gólů, dostal méně karet.

Útok 67 % 33 % Hodnocení 64 % Vytíženost Disciplína 100 % Obrana 22 %

Sezóny

Ročníky
Hlinsko 2026/2027 92598005,84
Hlinsko 2025/2026 27142 253506,31
Hlinsko 2024/2025 3092 631406,31
Hlinsko 2023/2024 2061 019106,53
Fortuna Divize C 2061 019106,53
Hlinsko 2022/2023 2431 484106,29
Fortuna Divize C 2431 484106,29
Sokol Živanice 2015/2016 100154106,04
Divize C 100154106,04
Zápasy Góly Minuty Žluté karty Červené karty Hodnocení